26. شهريور 1398 - 13:22
بیرجندرسا-مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی در ارتباط با تعامل با رسانه‌ها گفت: در راستای بهره‌گیری از توانمندی‌ها و حوزه نفوذ رسانه‌ها شورای اطلاع‌رسانی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،حسن عزیزی اظهار داشت: در راستای سیاست‌های نتیجه‌گرایی و برنامه‌های توسعه‌ای هیئات ورزشی بعد از این اعتبارات فصل پنج توزیع خواهد شد.

وی افزود: به منظور شناسایی استعدادهای بالقوه و هم‌افزایی منابع مالی و تجهیزاتی شورای ساماندهی رویدادهای ورزشی خراسان‌جنوبی در تمامی رشته‌های پایه، دانش‌آموزی، دانشجویی، کارگری و بسیج تشکیل می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی تصریح کرد: ایجاد شورای حکمیت هیئات ورزشی به منظور بررسی و حل اختلافات و دیدگاه‌ها، تشکیل شورای عالی فنی در خصوص اعزام تیم‌های ورزشی و پررنگ کردن نقش مربیان راه‌اندازی شورای باشگاه‌های بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت‌های آن از جمله برنامه‌های پیش‌روی اداره کل ورزش است.

عزیزی با تأکید بر توسعه ورزش تربیتی با بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه‌ها، آموزش و پرورش و بهزیستی یادآور شد: توسعه فرهنگی ورزش همگانی مبتنی بر سیاست تغییر نگرش و باورهای مردمی نسبت ورزش با شعار «ورزش برای همه اما با کمک همه» از برنامه‌های راهبردی اداره کل است.

 وی با اشاره به توسعه ورزش‌های پایه و مدال‌آور همچون کشتی، دو ومیدانی، ژیمناستیک خاطرنشان کرد: توجه به رشته‌های غیرتوپی، رشته‌های تازه تأسیس، ورزش بانوان، جانبازان و معلولان، پهلوانی و زورخانه‌ای و روستایی و بومی‌محلی از اولویت‌های قابل توجه این سازمان در سال‌های آتی خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی در ارتباط با تعامل با رسانه‌ها گفت: در راستای بهره‌گیری از توانمندی‌ها و حوزه نفوذ رسانه‌ها شورای اطلاع‌رسانی راه‌اندازی می‌شود و به منظور استفاده بهینه از ظرفیت فضای مجازی به‌زودی با مدیران شبکه‌های اجتماعی حوزه ورزش و رسانه جلسه‌ هم‌اندیشی برگزار خواهد شد.

عزیزی از اختصاص سالن‌های ورزشی ویژه رشته‌های والیبال و تیراندازی خراسان‌جنوبی خبر داد و افزود: این سالن‌ها به پاس قدردانی از افتخارآفرینی مهسا کدخدا و نجمه خدمتی در میادین ملی و بین‌المللی فعال می‌شود.

 وی با اشاره به کسب ۱۹ مدال رنگی ورزشکاران خراسان‌جنوبی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور گفت: برای اعزام تیم‌های ورزشی به این رقابت‌ها ۳۵۰ میلیون تومان به هیئات ورزشی کمک شده و بعد از ماه محرم نیز مراسم تجلیل باشکوهی از قهرمان و مدال‌آوران این المپیاد برگزار می‌شود.

نظرات کاربران