20. شهريور 1398 - 13:29
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد:
امدادرسانی هلال احمر خراسان جنوبی به ۲۵۹ نفر در تاسوعا و عاشورا
بیرجندرسا-مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به امدادرسانی های انجام شده در ۴۸ساعت گذشته گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به ۲۵۹ نفر امدادرسانی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، محمد رحیم شهریاری صبح چهارشنبه در نشستی با خبرنگاران با تسلیت ایام عزای امام حسین(ع)  بیان کرد: برای امدادرسانی هرچه سریع تر در روزهای تاسوعا و عاشورا ۲۲ پایگاه ثابت و شش پایگاه سیار آماده خدمت رسانی بوده اند.

 وی ادامه داد: همچنین ۱۱ تیم پشتیبان، ۲۷ دستگاه آمبولانس، ۱۸ دستگاه خودروی نجات، یک تیم امداد هوایی، یک تیم واکنش سریع و ۱۱ خودروی امدادی پشتیبان برای امدادرسانی به حوادث احتمالی تاسوعا و عاشورا در آمادگی کامل بوده اند.

شهریاری با اشاره به امدادرسانی های انجام شده در ۴۸ساعت گذشته بیان کرد: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به ۲۵۹ نفر امدادرسانی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: از این تعداد ۱۱۹ نفر به صورت سرپایی درمان شده و هشت نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه ۴۴ تیم در امدادرسانی های تاسوعا و عاشورا فعالیت داشته اند، اظهار کرد: همچنین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ۴۶ دستگاه آمبولانس، پنج دستگاه نجات و ۱۰ دستگاه کمکدار سبک به کارگیری شده است.

نظرات کاربران