20. شهريور 1398 - 13:26
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی قرآن خراسان‌جنوبی:
سه تفاهم‌نامه فرهنگی با اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بسته‌ایم
بیرجندرسا-مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی گفت: سه تفاهم‌نامه فرهنگی با اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بسته‌ایم که مجموع آن ۳۷ میلیون تومان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،محمد الهی اظهارکرد: اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی در راستای ترویج فرهنگ قرآنی تفاهم‌نامه‌های بسیار خوبی با اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بسته است.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در یک نوبت یک تفاهم نامه ۲۰ میلیون تومانی، در نوبتی دیگر تفاهم نامه ۱۳ میلیون تومانی و در یک مرحله دیگر تفاهم‌نامه ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی با اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بسته‌ایم.

الهی ادامه داد: اجرای طرح و برنامه‌های قرآنی و حمایت از آموزش‌های عمومی قرآن کریم در بخش‌های مختلف از جمله محتواها و محورهای این تفاهم‌نامه‌ها برای سال ۹۸ بوده است.

وی با بیان اینکه مجموع تفاهم‌نامه‌های با اداره امور قرآنی در حدود ۳۷ میلیون تومان است، گفت: همچنین با  اتحادیه مؤسسات قرآنی کشور نیز یک تفاهم نامه۱۶ میلیون و ۴۸۲ هزار تومانی در راستای اجرای سند راهبردی آموزش عمومی قرآن کریم و توسعه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآن بسته‌ایم که امیدواریم در ارتقاء سطح فرهنگ قرآنی استان مؤثر واقع شود.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه مبلغ این تفاهم‌نامه برای فعالیت‌های قرآنی قابل قبول است، اظهار کرد: تنها استان‌هایی چون تهران و خراسان رضوی مبالغ تفاهم نامه‌شان بیشتر از استان خراسان‌جنوبی است.

الهی با اشاره به اینکه در خراسان‌جنوبی ۷۴ مؤسسه قرآنی فعال وجود دارد، بیان کرد: در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان اکثر مؤسسات قرآنی فعالیت‌هایی در راستای بزرگداشت ایام عزا داشته‌اند.

نظرات کاربران