15. شهريور 1398 - 17:04
بیرجندرسا-همزمان با دهه امر به معروف و نهی از منکر نمازگزاران جمعه سراسر استان خراسان جنوبی در حمایت از این فریضه مهم و الهی راهپیمایی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، ظهر امروز همزمان با دهه امر به معروف و نهی از منکر نمازگزاران جمعه سراسر استان خراسان جنوبی در حمایت از این فریضه مهم و الهی راهپیمایی کردند.

در مرکز استان نیز راهپیمایان برای ترویج و گسترش فریضه امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر مسیر مصلی المهدی(عج) تا پارک جنگلی را راهپیمایی کردند.

راهپیمایان با سر دادن شعارهای "تذکرلسانی باید احیا گردد"،  "لبیک یا خامنه ای لبیک به حسین(ع) است"، "دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست"،  "تذکر لسانی پیام  انقلاب است"،  "هیهات مناالذله"، "حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست"، "بزرگترین معروف حمایت از امام است" و "پیام رهبر ما امربه معروف بُوَد" پیروی خود را از انقلاب و ولایت فقیه اعلام داشتند.

مردم نمازگزار بیرجند با شعار "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" بار دیگر تنفر و انزجار خود را از دشمنی های دشمنان و جنایت های آنها اعلام و فریاد زدند.

در پایان این راهپیمایی نیز قطعنامه در حمایت از فریضه امر به معروف و نهی از منکر قرائت شد.

نظرات کاربران