15. شهريور 1398 - 16:58
معاون فرهنگی حوزه علمیه خراسان جنوبی:
تربیت نسل مهدوی مسیر بیعت با امام حسین(ع) است
بیرجندرسا-حجت الاسلام نخعی پور با تاکید بر اینکه تربیت فرزند مصلح مهمترین نقش بانوان منتظر است، گفت: مادران باید فرزند خود را منتظر و سرباز امام زمان (عج) تربیت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام «علیرضا نخعی پور» امروز (15 شهریور) در مراسم شیرخوارگان حسینی شهرستان خوسف، اظهار داشت: شیعه دو بال سرخ و سبز دارد که بال سرخ محافل عزاداری سید الشهداء است و بانوان در این زمینه نقش پررنگ و پای ثابت مجالس روضه هستند.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خراسان جنوبی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با برگزاری محافل مذهبی مشکل دارد، افزود: نقش مادران در مجالس شیرخوارگان همان حضور در بال سبز شیعه؛ یعنی مهدی موعود(عج) است که بازهم بانوان نقش پر رنگی دارند.

 

حجت الاسلام نخعی پور با تاکید بر اینکه تربیت فرزند مصلح مهمترین نقش بانوان منتظر  است، ادامه داد: مادران باید فرزند خود را منتظر و سرباز امام زمان (عج) تربیت کنند و  وظیفه دیگر مادران هم فرزندآوری و تربیت نسل انقلابی و عاشورایی است.

 

وی تاکید کرد: امروز دغدغه یک بانوی مسلمان، باید تولید نسل و فرزندآوری باشد؛ چرا که امروز  برنامه و هجمه سنگین دشمن برای کاهش جمعیت ایران است و کاهش جمعیت ایران هم کار یهود است و طی سال هایی هم مسئولان اشتباه کردند و شعار فرزند کمتر، زندگی بهتر سر می دادند.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خراسان جنوبی یادآور شد: طی سال های گذشته، دولت ایران هزینه هنگفتی برای کاهش جمعیت کرده که سیاستی غلط بود و امروز باید این سیاست عوض شود.

 

حجت الاسلام نخعی پور تصریح کرد: از سال 95 تا 96 تعداد ولادت ها در ایران 50 هزار ولادت کاهش داشته است در حالی که با توجه به اقداماتی که در سال های قبل انجام شده بود، باید دو برابر فرزندآوری می شد؛ همچنین سال گذشته نسبت به سال 1396، 128 هزار ولادت کمتر بوده است.

 

وی افزود: ملعونین خارجی، یزیدیان زمان هستند که برنامه های مختلفی برای نابودی اسلام  و کاهش جمعیت ایران داشته اند.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: بعضی از خانواده ها برای حفظ وضعیت ظاهری بدن خود، بچه دار نمی شوند که این فرهنگ غرب است که باید با آن مقابله کنیم.

 

حجت الاسلام نخعی پور بیان کرد: سالانه 350 هزار  سقط  جنین در کشور داریم که 94 درصد غیرقانونی و غیرشرعی است؛ همچنین ایران 80 سال دیگر زیر 32 میلیون نفر می شود و 47 درصد جمعیت ایران را جامعه سالمند تشکیل می دهند.

 

معاون فرهنگی حوزه علمیه خراسان جنوبی یادآور شد: عربستان و اسرائیل نسبت به ایران در فرزند آوری جلوترند و عربستان که شعار فرزندآوری کمتر را در دهان ایران گذاشت؛ خودش فرزند آوری بیشتری دارد و امروز مسیر بیعت با امام حسین(ع) تربیت نسل مهدوی است.

 

نظرات کاربران