14. شهريور 1398 - 14:18
مسئول برگزاری دوره های بینش مطهر در خراسان جنوبی:
۷۰۰ اندیشه جو در خراسان جنوبی آموزش های دوره بینش مطهر را آموختند
بیرجندرسا-مسئول برگزاری دوره های بینش مطهر در خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۷۰۰ نفر از اندیشه جویان در دوره های تربیت مربی و تربیت مدرس بینش مطهر شرکت کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، محمدامین کریمی پیش از ظهر پنج شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بر اساس فرمایشات رهبری، مبنای فکری این انقلاب تفکرات شهید مطهری است، افزود: بینش مطهر یک نظام فکری بوده که به دنبال یک سیر مطالعاتی است.

وی با بیان اینکه این شبکه مطالعاتی از سال ۱۳۹۷ ذیل مجموعه فرهنگی انقلاب آغاز به کار کرده است، گفت: در تمامی فعالیت‌ها استفاده از ظرفیت اساتید بومی را سرلوحه کار قرار داده‌ایم.

کریمی با بیان اینکه کارگروه دانش آفزایی اساتید در حال حاضر در شش شهرستان استان به صورت مستمر فعالیت می‌کند، گفت: تاکنون سه دوره تربیت مدرس وتریبت مربی را برگزار کرده‌ایم.

مسئول برگزاری دوره‌های بینش مطهر در خراسان جنوبی ادامه داد: ۷۰۰ نفر از اندیشه جویان در این دوره شرکت کرده و آموزش‌های تخصصی را فرا گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه این افراد به صورت مستمر در نقاط مختلف به تبیین فرمایشات رهبری می‌پردازند، افزود: نیاز داریم سیر مطالعاتی بینش مطهر در حلقه‌های صالحین گسترده شود.

امینی ادامه داد: همچنین خواستاریم این سیر مطالعاتی به عنوان درس اصلی یا جانبی وارد حوزه‌ها شود.

نظرات کاربران