14. شهريور 1398 - 13:54
بیرجندرسا-سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان در ٣١ شهریور ماه ٩٨ به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «محمود رمضانی» در جلسه ستاد برگزاری انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان با اشاره به انتخابات بازرسان خانه مطبوعات خراسان جنوبی گفت: انتخابات بازرسان خانه مطبوعات استان ٣١ شهریور ماه به صورت الکترونیکی از طریق سایت خانه مطبوعات و همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه اعضای اصلی خانه مطبوعات استان می‌توانند در این انتخابات شرکت کنند، بیان کرد: اصحاب رسانه اعم از مدیران مسئول نشریات و نمایندگی خبرگزاری ها، سرپرستی دفاتر نشریات و خبرنگارانی که تاکنون موفقیت به عضویت در خانه مطبوعات نشده‌اند می توانند تا ٢٨ شهریورماه جاری با مراجعه به سایت خانه مطبوعات به آدر  http://khanehmatbooat.ir به عضویت خانه مطبوعات درآمده و برای رای گیری آماده شوند.

 

سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اشاره به اینکه متقاضیان کاندید بازرسان خانه مطبوعاتمی توانند از ١٤ لغایت ٢٨ شهریور ماه جاری در سایت اعلام نامزدی کنند، تصریح کرد: اسامی نامزدها ٢٩ شهریورماه جاری از طریق سامانه خانه مطبوعات اعلام می شود.

 

رمضانی از اعضای اصلی خانه مطبوعات دعوت کرد در رای گیری روز ٣١ شهریور ماه سالجاری که از ساعت ١٠ تا ١٢ صبح به صورت الکترونیکی و از طریق سایت خانه مطبوعات برگزار می‌شود، مشارکت فعال داشته باشند.

نظرات کاربران