14. شهريور 1398 - 13:49
مدیر روابط عمومی نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی اعلام کرد؛
ثبت نام و ساماندهی ۷۴۰۰ خادمیار رضوی در خراسان جنوبی
بیرجندرسا-دیاغی از ثبت نام و ساماندهی هفت هزار و ۴۰۰ خادمیار رضوی در سطح خراسان جنوبی خبر داد و گفت: از این تعداد چهار هزار نفر در مرکز استان به محرومان خدمت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان،«غلامحسین دباغی» در حاشیه برگزاری دوره آموزشی توجیهی ویژه خادمیاران  اظهار داشت: ۳۷ کانون محله‌ای در سطح شهرستان بیرجند از سال ۹۶ راه اندازی شده اند که قرار است در آینده در تمامی مساجد استان این کانون‌ها راه اندازی و در راستای خدمت به محرومان فعال شوند.

 

مدیر روابط عمومی نمایندگی دفتر آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر در سطح شهرستان بیرجند چهار هزار نفر خادمیار مشغول خدمت به محرومان هستند، ادامه داد: همچنین سه هزار و ۴۰۰ خادمیار نیز در سطح شهرستان‌ها ثبت نام و برای خدمت به محرومان ساماندهی شده‌اند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه تاکنون هشت دوره آموزشی توجیهی ویژه خادمیاران و مسئولان کانون‌های محله‌ای برگزار شده است، گفت: به تدریج در تمامی مساجدی که نیازمند خدمت رسانی به محرومان باشند کانون محله ای راه اندازی می شود.

 

دباغی به فعالیت ۲۵ کانون تخصصی موضوعی نیز در سطح استان خراسان جنوبی اشاره کرد و یادآور شد: علی رغم محدودیت های ثبت نام طرح خادمیاری در حال حاضر، رایزنی های لازم برای جذب مجوز در تخصص های پزشکی و رسانه ای انجام می شود.

نظرات کاربران