9. شهريور 1398 - 14:49
بیرجندرسا-در راستای سفر یک روزه معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید به خراسان جنوبی، وی با خانواده شهیدین اربابی، جانباز ۷۰ درصد مهرنیا و آزاده سرافراز کلاته بجدی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید ظهر امروز در راستای سفر به بیرجند با خانواده شهیدین اربابی، جانباز مهرنیا و آزاده سرافراز کلاته بجدی دیدار کرد. 

حجت‌الاسلام سید‌محمد علی شهیدی محلاتی در دیدار با خانواده شهیدین اربابی ضمن دلجویی از مادر شهید اظهار داشت: در سفرهای استانی یکی از مهم ترین برنامه‌های ما دیدار و دلجویی از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان است.

وی با بیان اینکه در دیدار با خانواده معظم شهدا پیام سلام رهبری معظم انقلاب و رئیس جمهور را هم ابلاغ می‌کنیم، افزود: ما به این قشر از جامعه مدیون هستیم و خدا را شاکریم که فرصت خدمت را به ما در این راه عنایت کرده است.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید در دیدار با مهرنیا جانباز 70 درصد  جنگ تحمیلی نیز افزود: همسران جانبازان فرشته هستند زیرا سختی زیادی را تحمل می‌کنند و ما در مجموعه بنیاد شهید به جانبازان 70 درصد شهید زنده می‌گوییم.

حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی افزود: مقام معظم رهبری در جریان بازدید از خانواده جانبازان می‌فرمایند همسران جانبازان 50 درصد در ثواب همسرشان که به درجه رفیع جانبازی رسیدند شریک هستند. 

وی با بیان اینکه وقتی لبخند شادابی جانبازان را می‌بینیم روحیه مضاعف می‌گیریم، افزود: جانبازان برای کشور افتخار آفرین بودند و ثواب آنها کمتر از شهدا نیست.

‌شهیدی محلاتی همچنین در دیدار با آزاده سرافراز کلاته بجدی افزود: شما آزادگان آبروی کشور هستید  و ما وظیفه خود می‌دانیم که با شما دیدار  و از شما دلجویی کنیم.

وی با بیان اینکه روحیه بالای شما بسیار با ارزش است، بیان داشت:  شما در  دوران اسارت  رنج زیادی را تحمل کردید و ما  در سالروز ورود آزادگان در مرکز  همواره مطرح کردیم که  همه آزادگان ویژگی آنها این بود که تسلیم نشدند. 

نظرات کاربران