28. مرداد 1398 - 17:49
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی:
همایش ناجا و جامعه اسلامی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
بیرجندرسا-حجت الاسلام عبداللهی گفت: همایش «ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (مدظله العالی)» ۲۶ شهریور در استان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام «محمدرضا عبداللهی» امروز (۲۸ مرداد) به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تا پایان سال جاری در سازمان عقیدتی سیاسی ناجا برگزار می شود.

 

وی افزود: پیش از برگزاری این همایش ملی، نشست‌های تخصصی استانی همایش ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری این همایش خاطرنشان کرد: ایجاد نهضت نرم افزاری در راستای تحقق رسالت دینی ملی و سازمانی، گفتمان سازی و نهادینه نمودن رهنمود‌های مقام معظم رهبری در مجموعه ناجا، حرکت به سمت جامعه اسلامی مطلوب با بهره‌مندی از ظرفیت‌های مادی و معنوی پلیس و تبیین نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی از اهداف برگزاری همایش و نشست تخصصی به شمار می‌رود.

 

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۸ عنوان فراخوان برای ارسال مقالات این همایش ملی درنظر گرفته شده است، گفت: مبانی نظری، رویکردها و ابعاد جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری، جایگاه جامعه اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب و نقش ناجا در تحقق آن، نقش و جایگاه سازمان ها، نهادها، مراکز نظامی و انتظامی، آموزشی و فرهیختگان استان در تحقق جامعه اسلامی، نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری، راهبردهای نیل به جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری و نقش ناجا در عرصه قانون مداری و انضباط اجتماعی شش عنوان فراخوان مقاله برای ارسال مقالات اساتید، صاحب نظران و پژوهشگران به نشست تخصصی ناجا و جامعه اسلامی در خراسان جنوبی محسوب می‌شود.

 

حجت‌الاسلام عبداللهی با تأکید بر همکاری رسانه‌ها برای تبلیغات گسترده این همایش ملی به منظور آگاهی مردم و استقبال از همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری گفت: علاقمندان شرکت در این همایش ملی می‌توانند مقالات خود را به صورت دستی تا سی و یکم مردادماه به دبیرخانه همایش به آدرس استان خراسان جنوبی- بیرجند-بلوار الغدیر- ستاد انتظامی خراسان جنوبی- عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی- معاونت تبلیغات و روابط عمومی ارسال یا از طریق پست الکترونیک به نشانی saas-kvb@police.ir ارسال کنند.

 

وی عنوان کرد: اساتید، صاحب‌نظران و پژوهشگران می‌توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله، آخرین یافته‌های علمی و پژوهشی خود متناسب با محورهای همایش در بخش‌های چکیده، مقدمه، هدف، روش، متن، نتیجه‌گیری و منابع در حداقل 15 صفحه و حداکثر 20 صفحه  به صورت دستی و الکترونیکی ارسال کنند.

 

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اضافه کرد: مقالات برتر علاوه بر جوایز نقدی در فصلنامه‌های علمی ـ پژوهشی به چاپ خواهند رسید.

 

حجت‌الاسلام عبداللهی آخرین مهلت ارسال مقالات را 31 شهریور و زمان برگزاری همایش را 26 شهریورماه سال جاری ذکر کرد.

 

برگزاری همایش پلیس در تراز انقلاب اسلامی

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی همچنین از برگزاری جشنواره ملی پلیس در تراز انقلاب اسلامی با موضوع رفتار حکیمانه پلیس با مردم از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اشاه کرد و گفت: پلیس مومن و خدامحور، پلیس ولایی و انقلابی، پلیس مقتدر و شجاع، پلیس بصیر و حکیم، پلیس متشرع و متعبد، پلیس مجاهد و مدافع ارزش ها، پلیس تکلیف گرا و ساده زیست، پلیس عفیف و غیور، پلیس مهربان و رئوف، پلیس امنیت آفرین و دشمن شناس، پلیس خدمتگزار و مردم یار، پلیس قانونمند و با انصاف، پلیس حرفه ای و تحول گرا و پلیس امین و پاکدست از مهترین موضوعات این جشنواره است.

 

حجت الاسلام عبداللهی گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را در بخش پوستر، عکس، نقاشی، فیلم کوتاه(نماهنگ و مستند)، پویانمایی خاطره، شعر و سرود و مقاله  با موضوعات بالا و در قالب لوح فشرده و با ذکر مشخصات کامل تحویل عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان تا پس از جمع بندی به دبیرخانه جشنواره  ارسال شود.

 

وی به جوایز نفرات برتر هر بخش از جشنواره اشاره کرد و ادامه داد: نفر اول یک میلیون و 500 هزار تومان وجه نقد به همراه لوح سپاس، نفردوم یک میلیون 200 هزار تومان به همراه لوح سپاس، نفر سوم 900 هزار تومان به همراه لوح سپاس، نفر چهارم 700 هزار تومان به همراه لوح سپاس، نفر پنجم 500 هزار تومان به همراه لوح سپاس خواهد بود.

 

حجت الاسلام عبداللهی یادآورشد: آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره ملی پلیس در تراز انقلاب اسلامی تا 30 آبان سال جاری است.

 

وی بیان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود در این خصوص را تا 30 آبان از طریق پست الکترونیکیPublicrelations.saas@police.ir یا پیام رسان سروش به شماره 09035253767 و صندوق پستی 15745-619 به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در پایان یادآور شد: دبیرخانه این جشنواره به آدرس تهران- انتهای اتوبان کردستان شمالی، خیابان رشید یاسمی غربی، سازمان عقیدتی ناجا معاونت تبلیعات و روابط عمومی، کد پستی ۱۹۹۶۷۱۳۵۵۷ است.

نظرات کاربران