27. مرداد 1398 - 14:15
رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی:
اطاعت امت از امام مساوی با عزت است
بیرجندرسا- رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی گفت: اطاعت امت از امام مساوی با عزت است که در دوره ما همین طور است، این امت در تاریخ کم بوده و یا نبوده است.

به گزارش خبرنگار بیرجندرسا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید صمصام الدین قوامی، امروز در گردهمایی روحانیون مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمن به دنبال مسدود کردن راه درست و حق است و می خواهد مردم را از عمل به کتاب خدا منحرف کند، گفت: کسانی که در مقابل ائمه(ع) می ایستند گرایشی به یهودی ها دارند.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام، قران و اهل بیت(ع) در نهایت به جهنم می روند و این تنها هیاهوی دنیایی آنها است، ادامه داد: خداوند می فرماید کسانی که آیات ما را انکار کنند و  نپذیرند، اینها بزودی به آتش وصل می شوند.

امام جمعه پردیسان قم در ادامه با بیان اینکه یک مصداق ظلم این است که امام جماعت فقط پیش نماز و خطیب باشد و به وظایف خود کامل عمل نکند، گفت: امام، باید حکومت داری کند وگرنه  هر دو عالم جهنم می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر امامت حاکم شود هر دو جهان برای انسان می‌تواند بهشت باشد، افزود: اطاعت امت از امام مساوی با عزت است که در دوره ما همین طور است، این امت در تاریخ کم بوده و یا نبوده است.        

رئیس بنیاد فقهی مدیریت اسلامی با بیان اینکه بدون امام و راهنما نمی‌توان مسیر را طی کرد، گفت: امام قدرتش را از مردم می‌گیرد، اگر مردم نباشند، امام خانه نشین می‌شود.

انتهای پیام/ ک 

نظرات کاربران