27. مرداد 1398 - 13:57
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: نیاز داریم ساعتی از کلاس های درس دانش آموزان و دانشجویان به مباحث دفاع مقدس اختصاص داده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حجت الاسلام احمد رضایی ظهر یکشنبه در شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که در استانداری برگزار شد، افزود: در تجلیل از رزمندگان و گنجینه های دفاع مقدس بعضا از قشرهای خاکستری غفلت می کنیم.

وی با بیان اینکه امروز باید فضای مجازی ویژه دیده شود، افزود: متاسفانه همیشه دشمن در فضای مجازی از ما جلوتر است.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه نیاز داریم ساعتی از کلاس های درس دانش آموزان و دانشجویان به مباحث دفاع مقدس اختصاص داده شود، افزود: همچنین نمایش گذاشتن فیلم ها در بین مردم جذابیت خاصی دارد بنابراین باید پخش فیلم های کوتاه در مدارس و مساجد توسعه یابد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه بسیاری از برنامه های فرهنگی برای اقشار خاص در مناطق خاص برگزار می شود، افزود: بسیاری از افراد در روستاها تجربه های زیادی از دفاع مقدس داشته که باید مورد توجه و استفاده قرار گیرند.

حبیبی، نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی نیز در این جلسه خواستار هم افزایی دستگاه ها در اجرای برنامه ها شد و افزود: در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید قشر کودک و نوجوان را جدی تر بگیریم.

نظرات کاربران