23. مرداد 1398 - 13:51
بیرجندرسا-دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر خراسان‌جنوبی از برگزاری جشن بزرگ غدیر در مسجد امام حسین(ع) بیرجند خبر داد و گفت: این مراسم در شب عید غدیر و با حضور آیت‌الله قوامی امام جمعه پردیسان قم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،محمد حاجی‌زاده، اظهار داشت: ویژه برنامه‌های دهه ولایت همزمان با سراسر کشور در خراسان‌جنوبی نیز اجرا می‌شود.

وی به دیدار با حدود 20 خانواده شهدای سادات در بیرجند طی هفته جاری اشاره کرد و افزود: گلباران مزار شهدا در روز پنجشنبه 24 مردادماه ساعت 18 با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و مسؤولین استانی صورت خواهد گرفت.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در نماز سیاسی عبادی جمعه هفته جاری تجلیل از سادات را خواهیم داشت، عنوان داشت: روز شنبه 26 مردادماه به مناسبت ورود آزادگان به میهن برنامه دیدار با چند خانواده آزاده از سادات درنظر گرفته شده است.

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: روز دوشنبه 28 مردادماه ایستگاه‌های صلواتی در اکثر معابر و خیابان‌های شهر برپا می‌شود و فضای شهر را متحول خواهند کرد.

وی از برگزاری جشن بزرگ غدیر در مسجد امام حسین(ع) بیرجند خبر داد و تصریح کرد: این مراسم در شب عید غدیر و با حضور آیت‌الله قوامی امام جمعه پردیسان قم خواهد بود.

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: در روز عید غدیر برنامه تجمع و تجدید میثاق مردم با ولایت از ساعت 9 الی 11 در محل دفتر نماینده ولی فقیه در خیابان مطهری  برگزار می‌شود.

نظرات کاربران