22. مرداد 1398 - 14:32
بیرجندرسا-مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: برگزیدگان مسابقه عکس عناب در خراسان جنوبی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،آسیه خزیمه نژاد گفت: به همت جهاددانشگاهی خراسان جنوبی و در راستای همایش ملی عناب، مسابقه عکس عناب در استان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، هدف از برگزاری این مسابقه را به کارگیری زبان هنر در بیان اهمیت و جایگاه عناب در توسعه اقتصادی منطقه جنوب خراسان عنوان کرد.

وی، عناب، رونق و توسعه اقتصادی، عناب و فرهنگ زندگی روستایی، طبیعت و منظره نگاری عناب را از موضوعات مسابقه عکس عناب عنوان کرد.

مدیر روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه 50 عکس از استان‌های خراسان جنوبی، تهران، آذربایجان شرقی، بوشهر و قم به دبیرخانه این مسابقه ارسال و مورد بررسی داوران قرار گرفت، اظهار کرد: عکس‌های منتخب ۳ شهریورماه ۹۸ همزمان با همایش ملی عناب به نمایش در خواهد آمد و از نفرات اول تا سوم در روز همایش تقدیر خواهد شد.

خزیمه نژاد با بیان اینکه هیأت داوران 15 اثر را برای ارائه در نمایشگاه مسابقه عناب انتخاب کردند، یادآور شد: هادی کمال زاده از بیرجند، محمدامین ابروی از تهران و احسان محمودی از بیرجند به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم مسابقه معرفی شدند.

نظرات کاربران