22. مرداد 1398 - 14:08
بیرجندرسا- استاندار خراسان جنوبی در ادامه بازدیدهای هفتگی از واحدهای تولیدی استان روز سه‌ شنبه از چهار واحد تولیدی مستقر در شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری، جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و خبرنگاران، محمدصادق معتمدیان را در این بازدید همراهی کردند.

استاندار خراسان‌جنوبی از شرکت شب افروزان، شرکت سفال نیلوی شرق، شرکت توسعه فرآورده‌های منیزیتی و شرکت خودرو الکتریک‌سازان خراسان بازدید کرد.

از واحدهای تولیدی که امروز مورد بازدید قرار گرفت یک واحد تعطیل، یک واحد نیمه تعطیل و ۲ واحد فعال بود.

اختصاص تسهیلات سرمایه در گردش، رفع مشکلاتی از قبیل مطالبات زیرساخت‌های برق، آب و گاز، تمدید تسهیلات سرمایه در گردش از مهمترین مواردی بود که تولیدکنندگان در این بازدید مطرح کردند و استاندار دستور بررسی و رسیدگی داد.

 همچنین با مسئولانی که در این بازدید حضور نداشتند به صورت تلفنی برای پیگیری مشکلات ارتباط برقرار و موضوع برای رسیدگی و تعیین تکلیف مطرح شد.

معتمدیان در بازدیدهای هفته‌های اخیر از شهرک صنعتی بیرجند به طور جداگانه از واحدهای صنایع فلزی، شیمیایی، غذایی، فرآوری سنگ و قطعات بتنی و صنایع چوبی و چاپ و نشر بازدید کرده است.

نظرات کاربران