20. مرداد 1398 - 12:18
بیرجندرسا-معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به تقویم زمانی انتخابات گفت: باتوجه به اینکه هنوز ثبت نام آغاز نشده است بنابراین تبلیغات احتمالی را به معنای تبلیغات زودهنگام نمی دانیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،ناصر خوش خبر با اشاره به انتخابات اسفند ماه سال جاری بیان کرد: با توجه به تقویم زمانی انتخابات تا زمان ثبت نام فرصت وجود دارد بنابراین تبلیغات احتمالی را به معنای تبلیغات زودهنگام نمی دانیم.

وی با بیان اینکه زمانی می توان از  افراد به عنوان کاندیدا نام برد که در مدت زمانی مشخص انتخابات ثبت نام کنند، ادامه داد: برای آمادگی جامعه و فضای انتخاباتی برنامه ریزی هایی انجام شده است.

خوش خبر بسترسازی برای مشارکت حداکثری را از رسالت های حوزه اجرایی عنوان کرد و گفت: بخشی از راه های رسیدن به این هدف با مشارکت و به کارگیری توان گروه های مرجع، سیاسی و نقش آفرینی افراد مورد اقبال مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات را از تهدیدها و برنامه های دشمن عنوان کرد و گفت: گروه های مرجع و مورد اقبال مردم در راستای مقابله با این تهدید ها نقش مهمی ایفا می کنند که پای کار آمدن آن ها از ضرورت ها است.

وی از بستر سازی برای برگزاری انتخاباتی سالم خبر داد و افزود: حرکت در چهار چوب قانون و ضوابط انتخابات، سلامت انتخابات را تضمین کرده و عدم جانب داری از کاندیدا و نگرش خاص را نمایش می دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در حال حاضر در سطح استان ستاد انتخابات جلساتی داشته و کمیته های کاری و تخصصی را تشکیل داده است.

خوش خبر اظهار کرد: در فرمانداری ها و بخشداری ها که کار انتخابات را انجام می دهند آموزش و رفع کمبود های سخت افزاری را دنبال می کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم در ماه های آتی زمینه بهتر و بیشتری مهیا شود که مردم بتوانند در کمال آرامش، امنیت و با اعتماد به مسئولان پای صندوق های رای حضور یابند.

نظرات کاربران