19. مرداد 1398 - 13:52
در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی مطرح شد؛
گلایه رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی از عدم ثبات مدیریتی ورزش استان
بیرجندرسا-رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با انتقاد از تغییرات متوالی مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان استان، گفت: از عدم ثبات مدیریت در این استان گلایه مندیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «نظر افضلی» امروز (19 مرداد) در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اظهار کرد: در حوزه ورزش و جوانان و سمن ها اقدامات قابل توجهی انجام شده و 27 صدم مالیات ارزش افزوده به حوزه ورزش و جوانان اختصاص یافته است.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی افزود: این میزان مالیات بر ارزش افزوده، بالغ بر ۲ هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار است.

 

وی با اشاره به ورود و اقدامات خیران در حوزه ورزش و جوانان استان، گفت: کمبودهای زیادی در استان است البته موتور محرکه ای شروع شده و بحث ساخت سالن های ورزشی سرپوشیده باید در دستور کار قرار گیرد. 

 
افضلی با بیان اینکه استان های مرزی در تامین هزینه اعزام تیم ها به مسابقات ورزشی مشکل بسیار دارند، عنوان کرد: نمایندگان مجلس در یک ماه گذشته اهداف و وظایف وزارت ورزش و جوانان را تصویب کردند.

 

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با انتقاد از تغییرات متوالی مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان استان، گفت: از عدم ثبات مدیریت در این استان گلایه مندیم.

 

وی با بیان اینکه ورزش هزینه نیست و سرمایه گذاری است، گفت: در معرض آسیب‌های اجتماعی هستیم اما وقتی اوقات فراغت جوانان پُر باشد دیگر به سراغ این مسائل نخواهد رفت. 

نظرات کاربران