16. مرداد 1398 - 14:00
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی:
انهدام باند مسلحانه مواد مخدر/ ۶۵۰ کیلوگرم مرفین کشف شد
بیرجندرسا- جانشین فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی از انهدام باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: ۶۵۰ کیلو گرم مرفین از این باند کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، سرهنگ محمد سعید فاضل دادگر صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید خبرنگاران از کشفیات مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی در عملیات‌های یک هفته اخیر اظهار کرد: در یک هفته اخیر حدود یک تن مواد مخدر در طی چهار مرحله عملیاتی توسط تلاشگران فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی کشف شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی با اشاره به طرح تشدید مبارزه با باندهای مواد مخدر بیان کرد: این کشفیات با رصد اطلاعاتی و اشراف کامل از محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی و کویر استان صورت گرفته است.

فاضل دادگر با اشاره به یکی از مهمترین عملیات‌های هفته اخیر در راستای مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر گفت: در چند شب گذشته با کسب اخباری مبنی بر انتقال یک محوله سنگین به طور مسلحانه از سیستان و بلوچستان به خراسان‌جنوبی برای انتقال به سایر استان‌ها در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی خودرو متوقف و محموله ۶۵۰ کیلویی مرفین کشف شد.

وی ادامه داد: در این عملیات پنج دستگاه خودرو توقیف و با دستگیری ۱۰ نفر توانستیم کل باند را منهدم کنیم.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۳۰ باند قاچاق مواد مخدر در خراسان‌جنوبی منهدم شده است، بیان کرد: همچنین از ابتدای امسال ۱۶.۵ تن مواد مخدر کشف شده که یک افزایش ۳۰ درصدی را نشان می‌دهد.

فاضل دادگر با اشاره به اینکه خراسان‌جنوبی از استان‌های برتر در عرصه مبارزه با مواد مخدر است، اظهار کرد: یکی از نکات مهم در این افزایش کشفیات، افزایش کشف ماده مخدر شیشه است که پشت این موضوع برنامه‌ریزی معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران نهفته است.

وی یادآور شد: با فعالیت شبانه‌روزی و تلاش‌های خستگی ناپذیر نمی‌گذاریم خراسان‌جنوبی عرصه جولان قاچاقچیان و باندهای مواد مخدر باشد و همچون گذشته راه همرزمان شهید را ادامه می‌دهیم.

نظرات کاربران