12. مرداد 1398 - 19:44
معاون پارلمانی رئیس جمهور:
تحریم صدای ملت ایران نشانه عجز دشمنان است
بیرجندرسا-امیری به تناقض در گفتار و عمل امریکایی‌ها اشاره کرد و گفت: وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران صدای همه ملت است و اینکه آمریکایی‌ها می خواهند این صدا در دنیا طنین انداز نشود نشانه عجز دشمنان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «حسینعلی امیری» عصر امروز (12 مرداد) در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی بیرجند در جمع خبرنگاران اظهارکرد: صنعتگران، کارآفرینان مجاهدان عرصه اقتصادی هستند که باید از آنان حمایت شود.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به شرایط تحریمی ایران، گفت: با وجود تمام تنگناهای اقتصادی که امریکا برای کشور ایجاد کرده اما  هر روز واحدهای تولیدی بزرگی در سراسر کشور به بهره برداری می رسد.

 

وی با تاکید بر اینکه دولت در جهت کاهش و از بین بردن آثار تحریم های ظالمانه برنامه دارد، بیان کرد: تحریم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حکایت از این دارد که نقشه های دشمنان نقشه بر آب شده است.

 

امیری  با اشاره به اینکه تصور امریکایی ها این بود که اگر اقتصاد کشور را هدف را قرار دهند مشکلات بسیاری در ایران ایجاد خواهد شد، افزود: اما خوشبختانه چنین چیزی رخ نداد و اکنون دشمن آخرین دست و پاهای خود را می زند.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور به تناقض در گفتار و عمل  امریکایی ها اشاره کرد و ادامه داد: وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران صدای همه ملت است و اینکه آمریکایی ها می خواهند این صدا در دنیا طنین انداز نشود نشانه عجز دشمنان است.

 

وی تاکید کرد: دشمنان صرفا به دنبال تحریم صدای مردم ایران هستند اما با انسجام، اتحاد و همدلی که در کشور وجود دارد و با رهنمودهای مقام معظم رهبری محکم ومقاوم در مقابل دشمنان ایستاده ایم.

 

امیری با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان سال جاری، گفت: دولت برگزار کننده انتخابات است و ناظران و مدیران باید بی طرف باشند.

 

به گفته وی دولت تمهیدات لازم برای انتخابات پرشور و و رقابتی را اندیشیده است و امیدواریم  با انتخاب اصلح بتوانیم یکی از بزرگترین رویدادهای سیاسی کشور را رقم بزنیم.

نظرات کاربران