7. مرداد 1398 - 16:10
بیرجندرسا-مدیر امور شعب موسیه خیریه بین‌المللی آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی ضمن تشکر از همکاری و همراهی خیران با این موسسه خیریه،گفت:در چهار ماهه اخیر بیش از ۷۰ میلیون تومان نقدی و ۵۰۰ میلیون تومان کمک غیر نقدی توسط خیرین همکاری کننده با این مجموعه در سطح استان جمع‌آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، وحیده بزرگر مدیر امور شعب موسسه مردم‌نهاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی امروز در آیین اختتامیه نوزدهمین اجلاسیه مدیران شعب خیریه آبشار عاطفه‌های کشور(خادمین اباصالح) که در اردوگاه مازندران مشهد برگزار شد،اظهار کرد:موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها از سال ۱۳۸۹در خراسان‌جنوبی(بیرجند) راه‌اندازی شده است.
وی با بیان این‌که از نیمه دوم سال ۹۷ امور شعب موسسه مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی راه‌اندازی شده است،تصریح کرد:در حال حاضر،۱۴ شعبه فعال این خیریه در سطح استان فعالیت می‌کند.
مدیر امور شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی از افتتاح سه شعبه خیریه در شش ماهه دوم سال ۹۷ در خراسان‌جنوبی خبر داد و افزود:در شش ماهه دوم سال ۹۸ نیز ۴ شعبه خیریه دیگر در استان افتتاح خواهد شد.
بزرگر ضمن تشکر از همکاری و همراهی خیران با این موسسه خیریه،ابراز کرد:در چهار ماهه اخیر بیش از ۷۰ میلیون تومان نقدی و ۵۰۰ میلیون تومان کمک غیر نقدی توسط خیرین همکاری کننده با این مجموعه در استان جمع‌آوری شده است.
وی از راه‌اندازی موکب ویژه زائرین امام رضا(ع) توسط موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی در سال گذشته برای اولین بار در استان خبر داد و یادآور شد:در این زمینه،بیش از ۱۰ هزار نفر از زائرین امام رضا(ع) اطعام شدند.
مدیر امور شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که یکی از مهمترین اقدامات این موسسه خیریه اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند است،اذعان داشت:در چهار ماهه اخیر سال جاری بیش از ۲۳۴ سری جهیزیه در استان توزیع شده است که از تعداد مذکور،۲۱۴ سری جهیزیه در دهه کرامت امسال وارد استان شده است.
بزرگر ادامه داد: سازمان ملی آبشار عاطفه‌ها یکی از مهمترین مجموعه هائی است که با مشارکت مردم به عنوان یک خیریه خدمتگذار در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و فقرزدائی نقش ایفا می کند.
وی افزود: این موسسه خیریه با بیش از ۵۵۰ شعبه در سراسر کشور در حوزه‌های درمانی، اهدای جهیزیه به مزدوجین جوان در حال انتظار، پرداخت مستمری به خانواده های آسیب پذیر، اشتغال و کار آفرینی برای خانواده های خود سرپرست و همچنین حمایت از ایتام فعالیت می‌کند.
لازم به ذکر است که در پایان این اجلاسیه کشوری از فرزانه احمدی مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های بیرجند و فاطمه خسروی مسئول خیریه آبشار عاطفه‌های خوسف به عنوان خادمین نمونه استان خراسان‌جنوبی تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ا

نظرات کاربران