بسته های ویژه رومینگ امارات
23. تير 1398 - 14:22
جهیزیه
بیرجندرسا-مراسم اهدای جهیزیه به ۲۱۴ نوعروس تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌‌های خراسان‌جنوبی امروز با حضور مدیر موسسه آبشار عاطفه‌های منطقه چهار کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، نسترن درهمی مدیر موسسه آبشار عاطفه‌ها منطقه چهار شرق کشور ظهر امروز در مراسم اهدای ۲۱۴ سری جهیزیه به نوعروسان‌ تحت حمایت موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در بیرجند،اظهار کرد: این موسسه در کل کشور دارای بیش از ۵۰۰ شعبه است که از این تعداد، ۱۴ شعبه در خراسان جنوبی راه اندازی شده است.
وی ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع)،ادامه داد: به مناسبت دهه کرامت در منطقه چهار کشور بیش از ۸۰۰ سری کمک جهیزیه توزیع شد که از این تعداد ۲۱۴ سری به خراسان جنوبی ارسال شده است.
مدیر موسسه آبشار عاطفه‌های منطقه چهار شرق کشور خاطرنشان کرد: آبشار عاطفه‌ها خدمات دیگری از جمله درمانی، تحصیلی، اشتغال و کارآفرینی نیز به افراد زیر پوشش ارائه می‌کند.
درهمی هدف اصلی موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها را کمک به رفع محرومیت و محرومیت زدایی از افراد نیازمند، شناسایی نوع نیازمندی‌ها و محرومیت‌های موجود در مناطق گوناگون دانست و یادآور شد: سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها یک مجموعه غیردولتی است که در کنار نهادهای کمیته امداد و بهزیستی، ارائه خدمات و فقرزدایی در ابعاد مختلف فعالیت دارد و این نهاد مردمی بدون بودجه و امکانات دولتی است.

وحیده برزگر مدیر امور شعب موسسه آبشار عاطفه‌ها در خراسان‌جنوبی نیز در این مراسم تبیین کرد: ارزش ریالی هر سری کمک جهیزیه پنج میلیون تومان بوده و جهیزیه مذکورشامل بخاری، سرویس تفلون، اجاق گاز، پنکه، فرش و پتو است.
وی با بیان این‌که در حال حاضر بیش از ۴ هزار نوعروس در خراسان‌جنوبی پشت نوبت دریافت کمک جهیزیه هستند،ابراز کرد:به لطف پروردگار، در ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز تعدادی کمک جهیزیه اهدا خواهیم کرد.
مدیر امورشعب موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌ نکته که موسسه آبشار عاطفه‌ها در خراسان جنوبی ۱۴ شعبه دارد،بیان کرد: تا پایان سال جاری در بخش‌های مود، زهان، ماژان و اسلامیه نیز شعبه این موسسه راه اندازی خواهد شد.
برزگر ادامه داد: در حال حاضر،۷ هزار و ۵۰۰ خانوار در قالب ۱۴ هزار نفر در استان خراسان جنوبی زیرپوشش موسسه آبشار عاطفه‌ها هستند.

نظرات کاربران