20. تير 1398 - 16:00
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور مطرح کرد:
امدادگران سرمایه های مهم هلال احمر/ لزوم توجه به رسالت اجتماعی
بیرجندرسا-مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور امداد گران را سرمایه های مهم هلال احمر دانست و گفت: در انجام رسالت اجتماعی باید تخصص های خود و مخاطب را شناخته و به آن عمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد مهدی فقیهی، مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور درجمع پرسنل جمعیت قاین با اشاره به ماهیت جمعیت هلال احمر بیان کرد: این جمعیت در راستای خدمت رسانی به جامعه دو رسالت شخصی و اجتماعی بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه هلال احمر انتخاب شده بشر بوده و حس انسان دوستی در این جمعیت موج می زند، افزود: وقتی کسی انتخاب شده است باید در سطح مقام تعالی خودش رشد کند.

حجت الاسلام فقیهی با تاکید بر اینکه گزینه انتخاب شده در هر جامعه باید امانت داری و پاکی را حفظ کند، اظهار کرد: افراد انتخاب شده جمعیت هلال احمر باید در زمانی که فعالیت ندارند، خودسازی کرده و متعالی شوند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور بیان کرد: تن، جان و مردم امانت خداوند در نزد داوطبان هلال احمر بوده که باید در راستای رسالت ذاتی خویش از آنها به خوبی پاسداری کنند.

وی با بیان اینکه در زمینه رسالت اجتماعی باید خوب بشناسیم و خوب عمل کنیم، افزود: شخصیت اجتماعی به معنی شناخت در تخصص های خویش، شناخت مخاطب و عمل کردن به رسالت خویش است.

حجت الاسلام فقیهی با بیان اینکه مردم خواستار اخلاق مداری نیروهای هلال احمر است و گفت: اخلاق حسنه در برابر بی احترامی های افراد حادثه دیده در حوادث از تاکیدات است.

نظرات کاربران