20. تير 1398 - 15:23
بیرجندرسا-در مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال دختران نوجوان کشور تیم خراسان‌جنوبی با غلبه بر ایلام راهی مرحله نیمه‌نهایی رقابت شد و دونده‌های استان در خرم‌آباد هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، دختران بلندقامت نوجوان خراسان‌جنوبی در مسابقات لیگ دسته سه کشور به چهارمین برد خود در مقابل حریفان دست یافتند.

دختران والیبالیست پرتلاش استان در پنجمین مین بازی دور مقدماتی این ماراتن ملی به مصاف تیم ایلام رفتند که با نتیجه ۳ بر ۲ از سد حریف گذشتند و راهی مرحله بعدی رقابت‌ها شدند.

پیش از این بانوان نوجوان والیبالیست خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی لیگ دسته سه کشور در بازی اول تیم هرمزگان را با نتیجه سه بر صفر شکست دادند، دومین بازی خود را با پیروزی سه بر یک در مقابل خوزستان جشن گرفتند، در سومین رویارویی با نتیجه سه بر یک از سد تیم کهکیلویه گذشتند و بازی چهارم خود را در مقابل هرمزگان ۳ بر ۱ واگذار کردند.

این دوره از رقابت‌ها با شرکت دختران والیبالیست نوجوان استان‌های یزد، هرمزگان، خوزستان، کهکیلویه و بویر احمد، زنجان، خراسان‌شمالی، ایلام، سیستان و بلوچستان، خراسان‌جنوبی، اردبیل، قم و اروند از ۱۵ تیرماه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان تفت استان یزد در حال پیگیری است.

ریحانه کارگر، سارا امامی، ساحل مودی، ماریا خالدی و محدثه علیپور از بیرجند، مائده حلیمی‌زاده از سربیشه، سمانه شریعتی و زینب‌سادات سلیمانی از فردوس، یگانه قوی و فاطمه بصیریان، وحیده واله، مبیناسادات ترحمی و مریم بنی اسدی از قاین، ریحانه فروتن از درمیان با سرپرستی عفت محمدنژاد مربیگری نوریه‌سادات ترحمی و مریم آزادی در قالب تیم خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال نوجوانان دختر کشور به میزبانی یزد هنرنمایی می‌کنند.

گفتتی است، کمیته استعدادیابی فدراسیون مستقر در مسابقات قهرمانی والیبال دسته سه بانوان نوجوان کشور از یگانه قوی، فاطمه بصیریان و زینب‌سادات سلیمانی برای حضور در اردوی استعدادیابی فدراسیون دعوت به عمل آورده است.

دونده‌های خراسان‌جنوبی به دنبال کسب مدال رنگی کشوری

در مسابقات قهرمانی دو ومیدانی جوانان پسر کشور تیم خراسان‌جنوبی برای کسب مدال رنگی رقابت‌ها هماورد برترین‌های ایران می‌شود.

علی پردلی و بهنام قاسمی در ماده ۱۰۰متر پرش طول این ماراتن ملی به رقابت می‌پردازند، خشایار ایزدی در ماده ۳۰۰ متر امدادی، ابراهیم رنجبر در ماده ۳۰۰۰ متر مانع و محمد زراعتکار در رشته دیسک وزنه خودنمایی می‌کنند.

مسابقات دو ومیدانی قهرمانی جوانان کشور از امروز به میزبانی لرستان در شهر خرم‌آباد آغاز و با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار استانی به مدت سه روز ادامه می‌یابد.

گفتنی است؛ پیش از این در بخش بانوان این رویداد ورزش ملی سهیلا سلیمانی از خراسان‌جنوبی در جایگاه چهارم ماده پرتاب دیسک قرار گرفت، مهلا موسوی حایز رتبه پنجم ماده پرش طول و عاطفه میری به مقام هشتم دوی ۳۰۰۰ متر مسابقات رسیده است.

نظرات کاربران