19. تير 1398 - 13:30
بیرجندرسا-پولادمردان و تنیسورهای خراسان‌جنوبی در تهران هماورد برترین‌های ایران می‌شوند و سه بانوی نخبه نوجوان والیبالیست استان در لیست دعوت‌شدگان فدراسیون به اردوی استعدادیابی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، در مسابقات پاورلیفتینگ با لوازم قهرمانی باشگاه‌های کشور پولادمردان خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

در این ماراتن ملی قریب‌بر ۱۵۰ ورزشکار نخبه بدنساز کشور از امروز تا ۲۲ دی‌ماه رو در روی یگدیگر صف‌آرایی می‌کنند.

علیرضا محمودآبادی و ابوالفضل مقامی به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی پاورلفتینگ با لوازم قهرمانی کشور برای کسب مدال رنگی به رقابت می‌پردازند

تنیسورهای خراسان‌جنوبی در مسابقات ملی

ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی تنیس‌روی‌میز کشور هنرنمایی می‌کنند. این رویداد ورزش ملی با شرکت ۱۴۰ تنیسور برتر ایران از ۲۰ تا ۲۲ تیرماه به میزبانی تهران برگزار می‌شود.

حسین یعقوب‌نژاد، مصطفی طاهری، علیرضا عباسپورفرد و سیدصدرا خراشادی‌زاده به مربیگیری و سرپرستی علیرضا عشقی در قالب تیم تنیس روی میز خراسان‌جنوبی شانس خود برای تصاحب مدال رنگی کشوری را کف دست می‌گیرند.

دعوت ۳ دختر نوجوان والیبال استان به اردوی استعدادیابی

دختران بلندقامت نوحوان خراسان‌جنوبی در مسابقات لیگ دسته سه کشور نخستین شکست خود بعد از سه پیروزی افتخارآمیز در این رقابت‌ها را تجربه کردند.

دختران والیبالیست پرتلاش استان در چهارمین بازی دور مقدماتی این ماراتن ملی به مصاف تیم ایلام رفتند که با نتیجه سه بر یک مغلوب حریف شدند.

پیش از این بانوان نوجوان والیبالیست خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی لیگ دسته سه کشور در بازی اول تیم هرمزگان را با نتیجه سه بر صفر شکست دادند، دومین بازی خود را با نتیجه سه بر یک در مقابل خوزستان به پیروزی رسیدند و در سومین رویارویی با نتیجه سه بریک تیم کهکیلویه را از پیش رو برداشتند.

این دوره از رقابت‌ها با شرکت والیبالیست‌های دختران نوجوان استان‌های یزد، هرمزگان، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، زنجان، خراسان‌شمالی، ایلام، سیستان‌وبلوچستان، خراسان‌جنوبی، اردبیل، قم و اروند از ۱۵ تیرماه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان تفت استان یزد آغاز و در حال پیگیری است.

ریحانه کارگر، سارا امامی، ساحل مودی، ماریا خالدی و محدثه علیپور از بیرجند، مائده حلیمی‌زاده از سربیشه، سمانه شریعتی و زینب‌سادات سلیمانی از فردوس، یگانه قوی و فاطمه بصیریان، وحیده واله، مبیناسادات ترحمی و مریم بنی اسدی از قاین، ریحانه فروتن از درمیان با سرپرستی عفت محمدنژاد مربیگری نوریه‌سادات ترحمی و مریم آزادی در قالب تیم خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال نوجوانان دختر کشور به میزبانی یزد هنرنمایی می‌کنند.

در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال دختران نوجوان کشور کمیته استعدادیابی فدراسیون مستقر است که شیفته خلاقیت و هنرنمایی بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی شده و تاکنون نام یگانه قوی، فاطمه بصیریان و زینب‌سادات سلیمانی را در لیست برترین‌های این رقابت‌ها برای حضور در اردوی استعدادیابی فدراسیون قرار داده است.

نظرات کاربران