19. تير 1398 - 12:16
بیرجندرسا-خدام رضوی صبح امروز در جمع کارکنان پایور و وظیفه فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی حضور یافتند و با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، صبح امروز با حضور کاروان خدام رضوی در فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی پرسنل پایور و وظیفه با ادای احترام و سلام نظامی به احترام پرچم متبرک ملکوتی امام هشتم(ع) ایستادند.

مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید در جمع کارکنان پایور و وظیفه فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: امام رضا(ع) در حدیثی می‌فرمایند هر کسی گره‌ای از کار مسلمان باز کند خداوند متعال نیز صد هزار گره از او در قیامت باز می‌کند.

وی خطاب به کارکنان پایور و وظیفه نیروی انتظامی استان گفت: شما نور چشمان این کشور هستید و خود را در ناامن‌ترین نقطه‌ها قرار می‌دهید تا مردم امنیت و آرامش داشته باشند.

حجت‌الاسلام محسن شراهی افزود: لباس جهاد بر تن هر کسی پوشیده نمی‌شود و باید فرهنگ جهاد و شهادت بیش از پیش در جوامع اسلامی گسترش یابد.

وی تصریح کرد: دشمنان مسئله اسلام هراسی را ایجاد کردند و با حضور در سوریه، عراق و یمن به دنبال ناامن کردن منطقه و بد جلوه دادن مسلمانان هستند.

مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید با بیان اینکه دشمن به دنبال مخدوش کردن چهره اسلام است ادامه داد: هدف اصلی گروه‌های تروریستی در منطقه نیز ایران اسلامی است اما مدافعان حرم و مدافعان امنیت این کشور بدون هیچ چشم داشتی در مقابل دشمنان مقابله و ایستادگی می‌کنند.

شراهی خاطرنشان کرد: ارتباط داشتن با امام رضا(ع) برابر با شرافت، شهامت، عزت و اقتدار است و پیروان پرچم حرم مطهر رضوی عزت و شرافت و آبروی از دست رفته اسلام را برگرداندند.

وی اظهار داشت: مدافعان حرم در خارج از کشور و در خاک سوریه جلوی گروه‌های تروریستی را گرفتند تا جنگ به خانه کشیده نشده و به ناموس این کشور تعرض نشود.

مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید افزود: جهاد و شهادت فرهنگ اهل بیت(ع) است و همه چیز برای سعادتمندی ما وجود دارد؛ آن کسی که جلوی پرچم رضوی تعظیم می‌کند جان خودش را هم تقدیم نظام اسلامی می‌کند.

نظرات کاربران