14. خرداد 1398 - 14:46
بیرجندرسا-پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی المهدی(عج) از مردم خواست حتی‌الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی از مسیرهای اعلام‌شده طی طریق نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در مصلی المهدی(عج) از مردم خواست حتی‌الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی از مسیرهای ذیل طی طریق نمایند:

الف: نمازگزارانی که از جنوب شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار پیامبر اعظم(ص) و پارکینگ‌های حاشیه این بلوار استفاده نمایند.

ب: نمازگزارانی که از شمال شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار جوادیه-بلوارپیامبراعظم(ص)، تقاطع شهدای عبادی، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ‌های تعبیه‌شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی (عج) و پارک جنگلی استفاده نمایند.

ج: نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می‌توانند از پارکینگ تعبیه‌شده در ضلع جنوبی و شمالی تالار کیان استفاده نمایند.

گفتنی است پس از نماز عید فطر دو لاین عبوری بلوار صنعت و معدن به‌طرف میدان ابن حسام یک‌طرفه خواهد شد و تقاطع بلوار صنعت و معدن و شهید شهاب تا میدان آدینه محدودیت تردد خواهد داشت.

نظرات کاربران