12. خرداد 1398 - 14:40
بیرجندرسا-شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ضمن دعوت از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد اعلام کرد این مراسمات در همه شهرستان‎های استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در بیانیه‌ای از مردم استان برای حضور در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام 15 خرداد دعوت کرد.

اینک در ماه پر فیض و برکت رمضان و در آسـتانه سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) وپنجاه و ششمین سـالگرد قیام خونین یوم الله 15 خرداد که با  نام و یاد امام راحل عظیم الشأن گره خورده،  مردم شهید پرور و قدرشناس ایران اسلامی و فرزندان برومند حضرت روح الله و وفاداران راستین  انقلاب اسلامی با  حضور در مراسم بزرگداشت آن یار سفرکرده در سراسر استان  و تجدید بیعت با آرمان های والای ایشان  و انقلاب اسلامی،  با شهدا و امام شهیدان پیمان می‌بندیم که ادامه دهندۀ راه روشن و پرنورشان باشیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم وفادار به انقلاب اسلامی، به منظور حضوری پرشور، گسترده وآگاهانه در مراسمات سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام  خونین  یوم الله 15خرداد  در سراسر استان دعوت می‌کند.

 برنامه محوری مرکز استان در روز دوشنبه 13 خرداد ماه ساعت 22 در محل حسینیه جماران با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ماندگاری و روز  سه شنبه 14 خردادماه ساعت 17:30 در محل مدرسه علمیه معصومیه (سفیران هدایت) برگزار می‌شود.

نظرات کاربران