12. خرداد 1398 - 14:22
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پیامی رحلت روحانی جانباز سرافزار دوران دفاع مقدس حجت الاسلام و المسلمین حاج محمودرضا جمع آور را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین «سید علیرضا عبادی» در پی رحلت روحانی جانباز سرافزار دوران دفاع مقدس حجت الاسلام و المسلمین حاج محمودرضا جمع آور به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خانواده محترم جانباز حجت الاسلام والمسلمین حاج محمودرضا جمع آور

 

سلام علیکم

عروج ملکوتی روحانی شجاع و صبور حاج محمودرضا جمع آور(رحمه‌ الله‌ علیه‌) پس از تحمل ده ها سال درد و رنج جانبازی، آن‌هم در ایامی که متعلق به حضرت امیرالمومنان امام علی علیه السلام و امام شهیدان حضرت روح الله(رضوان‌اللَّه تعالی علیه) است؛ نشان از جایگاه والای این عبد صالح در نزد پروردگار متعال است.

 

اینجانب با قلبی‌ متالم‌ و آکنده از غم ضمن عرض تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم و همه ارادتمندان به ایشان، صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان خواستارم.

 

روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

 

گفتنی است، حجت الاسلام محمود رضا جمع آور، جانباز سرفراز دفاع مقدس، (۱۱ خرداد) پس از تحمل شرایط سخت بیماری و مشکلات ناشی از حملات شیمیایی در روز 26 رمضان جان به جان آفرین تسلیم کرد.

نظرات کاربران