9. خرداد 1398 - 16:26
بیرجندرسا-رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی از برپایی نمایشگاه نهضت امام (ره) به روایت عکس در بیرجند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، مجید کریمیان پیش از ظهر پنج شنبه در ستاد بزرگداشت ارتحال امام (ره) در بیرجند بیان کرد: نمایشگاه نهضت امام (ره) به روایت عکس در بیرجند برگزار می شود.

وی با اشاره به ویژه برنامه های روز قدس بیان کرد: نمایشگاه عکس ۳۰ اثر با موضوع قدس در روز قدس در مراکز عمومی بیرجند برپا می شود.

کریمیان از اجرای گروه سرود توسط خانه سرود استان ویژه روز جهانی قدس خبر داد و اظهار کرد: همچنین ۶۰ محصول هنری برای فضای مجازی تهیه شده که در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

فرماندار بیرجند هم در این جلسه با اشاره به اهمیت مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) بیان کرد: از دهیاران خواستاریم مراسم ارتحال امام (ره) را در تمام نقاط روستایی برگزار کنند.

علی ناصری با بیان اینکه پیش بینی های لازم برای برگزاری این مراسم توسط دهیاری ها و بخشداری ها انجام شده است، گفت: همچنین خواستاریم امکان حضور روستاییان در مراسم محوری ارتحال امام (ره) در مرکز استان فراهم شود.

رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی در این جلسه بیان کرد: ۱۳ هزار واحد صنفی در استان وجود داشته که زیر نظر ۴۷ اتحادیه مدیریت می شوند.

رضا علیزاده بیرجندی با اشاره به برگزاری مراسم ارتحال امام (ره) بیان کرد: طی جلساتی پیش بینی شده که تمام واحدهای صنفی در این مراسم شرکت کنند.

نظرات کاربران