9. خرداد 1398 - 16:01
بیرجندرسا-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: نسل جوان امروزی عموماً با فضای مجازی سروکار دارند، بنابراین دستگاه‌های ذی‌ربط باید در تولید محتوای مناسب تلاش کرده و در بحث فضاسازی، روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی فعالیت دوچندانی نسبت به گذشته داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، ناصر خوش‌خبر ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) اظهار داشت: بدون شک مردم محوریت اینگونه ایام‌الله را بر عهده دارند اما مسؤولان هم باید بستر مورد نیاز را فراهم کنند.

وی افزود: در شرایط کنونی که جمهوری اسلامی ایران از همه طرف مورد هجوم است باید از فرصت‌های انقلابی بیشترین بهره‌گیری شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی تأکید کرد: تاریخ انقلاب اسلامی باید برای نسل جوان بازگو شود زیرا اگر افکار جوانان و نوجوانان مدیریت نشوند بیگانگان آن را مدیریت خواهند کرد.

خوش‌خبر ادامه داد: برگزاری باشکوه مراسم رحلت امام راحل فرصتی مغتنم است که همه اقشار برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنند.

وی عنوان داشت: جدای از برگزاری مراسم ارتحال، محتوای مراسم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که برنامه‌ها باید با محوریت نسل جوان پایه‌ریزی شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه استفاده از فضای مجازی در این ایام نباید به فراموشی سپرده شود گفت: نسل جوان امروزی عموماً با فضای مجازی سروکار دارند، بنابراین دستگاه‌های ذی‌ربط باید در تولید محتوای مناسب تلاش کرده و در بحث فضاسازی، روابط عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی فعالیت دوچندانی نسبت به گذشته داشته باشند.

خوش‌خبر بیان کرد: در حوزه صدور روادید و تشریفات میهمانان خارجی با هماهنگی با نمایندگی وزارت امور خارجه دستورالعمل و سلسله‌مراتب اداری و هماهنگی‌های لازم با فرمانداران نیز صورت خواهد گرفت که از ظرفیت میهمانان خارجی برای شرکت در این مراسم حداکثر بهره‌برداری صورت گیرد.

نظرات کاربران