8. خرداد 1398 - 17:32
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
«نه» قاطع مردم به معامله قرن / قدس روز صف بندی حق علیه باطل است
بیرجندرسا-رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: حضور پرشور مردم استان همزمان با حضور مردم کشور و آزادی خواهان جهان در راهپیمایی روز قدس «نه» قاطع به معامله قرن خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، احمد ملایی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهارکرد: ستاد قدس و انتفاضه استان از فروردین ماه تشکیل شده است و ابلاغیه به شهرستان ها برای تشکیل ستاد ارسال شد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از ۳۰ نقطه استان برگزار خواهد شد، بیان کرد: روز قدس نماد صف بندی حق در مقابل باطل است.

وی حمایت از مظلومین جهان و شوریدن بر مستکبران جهان را اهداف برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس دانست و بیان کرد: قدس قلب اسلام و پاره تن اسلام است و در این سرزمین قتل، غارت، بمباران رخ می دهد و اینها نه تنها صرف غصب و ظلم است بلکه روز به روز ابعاد جدید و تازه تری پیدا می کند.

ملایی با بیان اینکه از سال گذشته یکی از کثیف ترین معاملات بشر به نام معامله قرن در حال رقم خوردن است، گفت: یک ضلع این معامله آمریکا و اسرائیل و یک ضلع مرتجعین عرب و ضلع دیگر آن ساکتین و مدعیان حقوق بشر هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی عنوان کرد: انتقال سفارت آمریکا به قدس، به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی، عادی سازی روابط اسرائیل با کشورهای عربی و کشورهای خائن به اسلام، توطئه برای مسدود کردن دائمی راه بازگشت آوارگان فلسطینی با طرحی که در حال انجام است همه پازل های معامله قرن است.

وی ادامه داد: ضور پرشور مردم استان همزمان با حضور مردم کشور و آزادی خواهان جهان در راهپیمایی روز قدس «نه» قاطع به این معامله قرن و همچنین نه به ظلم و کودک کشی در هر جای جهان خواهد بود.

وی اظهارداشت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بیرجند ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان شهدا آغاز و راهپیمایان مسیر خیابان شهدا، خیابان ارتش و خیابان پاسداران را طی خواهند کرد.

ملایی گفت: اجتماع راهپیمایان در مسجد امام حسین (ع) بیرجند خواهد بود.

نظرات کاربران