2. خرداد 1398 - 16:38
بیرجندرسا-فرماندار سربیشه با بیان اینکه صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی و اعضای شورای مدیریت بحران جلسه‌ مدیریت بحران در روستای سیل‌زده شیرگ آقا برگزار شد، گفت: در این جلسه دستورات لازم برای بررسی بیشتر آسیب‌های ناشی از این بارندگی توسط معاون عمرانی استاندار به دستگاه‌های مربوطه داده شد.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،محمد جواد فلاحی اظهارداشت: بر اثر بارندگی شدید روز گذشته خساراتی را در روستای «شیرگ آقا» شهرستان سربیشه شاهد بوده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه بر اثر این بارندگی یک خانم 40 ساله در این روستا جان خود را از دست داد، تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های اولیه صورت‌گرفته در این روستا چند منزل مسکونی تخریب و چندین منزل نیز دچار آبگرفتگی شده‌اند.

فرماندار سربیشه با بیان اینکه صبح امروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی و اعضای شورای مدیریت بحران جلسه‌ مدیریت بحران در این شهرستان برگزار شد، یادآور شد: در این جلسه دستورات لازم برای بررسی بیشتر آسیب‌های ناشی از این بارندگی توسط معاون عمرانی استاندار به دستگاه‌های مربوطه داده شد.

فلاحی افزود: همچنین به بخش کشاورزی این روستا نیز خسارت وارد شده ولی هنوز برآوردی از حجم خسارات صورت نگرفته است.

وی با اشاره به حضور استاندار خراسان‌جنوبی در این روستا گفت: استاندار خراسان‌جنوبی با حضور در این روستا از آسیب‌های وارده به این روستا بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت.

فرماندار سربیشه خاطرنشان کرد: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر نیز برای کمک به آسیب‌دیدگان در این روستا حضور یافته و 350 نفر را اسکان موقت دادند.

نظرات کاربران