25. ارديبهشت 1398 - 16:19
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: با پیگیری انجام شده مقرر شد از طریق سازمان نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس در سال جاری و سال آینده بیش از ۴۵ میلیارد تومان هزینه حذف تمام بخاری های نفتی تامین و این اقدام به شکل فوری انجام پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، محمدصادق معتمدیان ظهر امروز در حاشیه دیدار با رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس که به اتفاق معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل نوسازی مدارس استان برگزار گردید  اظهار داشت: مقرر شد در اولین گام مبلغ 25 میلیارد ریال برای حذف بخاری های نفتی به استان اختصاص یابد.

 وی گفت: در راستای مصوبات سفر دکتر نوبخت به استان و با پیگیری امروز صورت گرفته مقرر شد از طریق سازمان نوسازی مدارس  در سال جاری و سال آتی بیش از 45 میلیارد تومان هزینه حذف تمام بخاری های نفتی تامین و این اقدام به شکل فوری انجام پذیرد.

استاندار خراسان جنوبی گفت: همچنین مقرر شد با مشارکت سازمان نوسازی مدارس و استانداری اعتبار کلاس های کانکسی که جمعیت بالاتری داشته و دارای ثبات جمعیت هم باشند حذف و جایگزینی آن با کلاس های مناسب صورت پذیرد .

وی افزود: با پیگیری های انجام شده سهم تخصیص منابع ملی نوسازی مدارس در امسال و سال آینده بیش از سه برابر می گردد.

نظرات کاربران