24. ارديبهشت 1398 - 18:30
بیرجندرسا-کارگردان و مستندساز خراسان جنوبی از رونمایی فیلم‌کوتاه «ممنونم» با موضوع سگ‌های تجسس هلال‌احمر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،محمدرضا سلطانپور فیلم‌ساز جوان خراسان جنوبی در حاشیه رونمایی از این فیلم  از رونمایی از فیلم‌کوتاه "ممنونم" خبر داد و گفت: این فیلم با موضوع سگ‌های تجسس هلال‌احمر است.

وی افزود: زمان فیلم حدود ۶ دقیقه است و ۳۲ نفر به عنوان عوامل تولید و ۸ نفر به عنوان عوامل فنی در تولید آن نقش داشتند.

این فیلم‌ساز جوان اظهار کرد: حدود ۵ میلیون تومان برای تولید این فیلم هزینه شده است.

سلطانپور خاطرنشان کرد: فیلم‌کوتاه "ممنونم" سه سال پیش تولید شده است و قرار بود در تهران رونمایی شود اما به دلیل علاقه تیم تولیدکننده به حامیان تولید، این فیلم در خراسان جنوی رونمایی شد.

وی با بیان این‌که این فیلم در فضای مجازی منتشر می‌شود اظهار کرد: این فیلم به زبان فارسی تولید شده است و نسخه‌هایی با زیرنویس‌های انگلیسی و عربی نیز دارد که در رسانه‌های مجازی عرب زبان و انگلیسی زبان انتشار داده خواهد شد.

تهیه‌کننده و کارگردان فیلم‌کوتاه ممنونم گفت: مدیران عامل سابق و کنونی هلال‌احمر استان، معاونت امداد و نجات و رئیس اداره عملیات هلال احمر استان ، هلال احمر شعبه بیرجند و تیم واکنش سریع هلال احمر خراسان جنوبی ما را در تولید این فیلم یاری کردند.

سلطانپور با بیان این‌که رونمایی این فیلم به همت سازمان مردم نهاد پویندگان میراث خاوران و با همکاری خانه جوان خراسان جنوبی صورت گرفت افزود: مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز در محل رونمایی حضور داشت و از این اثر استقبال کردند.

وی اظهار کرد: حوزه هنری خراسان جنوبی نیز در برگزاری نمایشگاه عکس فعالیت تیم آنست هلال احمر همکاری داشت.

نظرات کاربران