24. ارديبهشت 1398 - 18:23
معاون استاندار خراسان‌جنوبی:
راهکارهای افزایش مشارکت مدنی زنان بررسی شود
بیرجندرسا-معاون استاندار خراسان‌جنوبی گفت: راهکارهای افزایش مشارکت مدنی و اعتماد به نفس زنان بررسی شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر،ناصر خوش‌خبر صبح سه شنبه در کارگروه زنان و خانواده خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در حوزه زنان و خانواده باید با برنامه عملی و مشخص حرکت کنیم تا میزان رسیدن به اهداف مشخص باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه باید برنامه تخصصی خود در حوزه زنان و خانواده را مشخص و به استانداری ارسال کنند.

خوش خبر ادامه داد: برنامه تخصصی ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید بر مبنای آمار و ارقام دقیق و یک روش علمی تدوین شده باشد چرا که تنها یک گزارش کار بدون نتیجه از دستگاه‌ها نمی‌خواهیم.

وی با اشاره به اینکه خانواده اسلامی مؤلفه‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارد که در برنامه‌ریزی‌ها باید مد نظر قرار گیرد، افزود: قشر زنان مسائل و مشکلات ویژه خود را دارند که برنامه ریزان مرد با توجه به این مسائل باید برنامه‌ریزی در حوزه زنان و خانواده را داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: اگر موضوعات زنان و خانواده مورد توجه ویژه قرار گیرد نتیجه آن فرزندانی با اعتماد به نفس بالا و مطالبه گر خواهد بود.

خوش خبر با بیان اینکه نشاط و امید نیاز خانواده امروز است، اظهار کرد: باید زمینه حضور عاقلانه و مدبرانه زنان اندیشمند خراسان جنوبی در حوزه‌های مختلف مدیریتی را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: باید به این سوال پاسخ بدهیم که چگونه می‌توان مشارکت مدنی و اعتماد به نفس در بین زنان را افزایش دهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: اگر می‌خواهیم در سیاست و امنیت موفق باشیم باید حوزه زن و خانواده را به درستی دریابیم.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران