24. ارديبهشت 1398 - 12:16
بیرجندرسا-سومین زمین چمن مصنوعی خراسان جنوبی در سال تحصیلی 98-97 روز سه شنبه در دبیرستان پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی بیرجند به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایرنا، در این آیین که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: با توجه به پیش بینی های انجام شده 448 دانش آموز تیزهوش در ساعات اداری و تعدادی هم در اوقات فراغت از این مکان ورزشی بهره خواهند برد.
مهدی گلدانی مقدم افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور اما دولت تدبیر و امید همواره به ورزش و پرورش دانش آموزان توجه خاص داشته و هیچگونه کوتاهی در این زمینه نشده است.
وی گفت: پیش از این 2 زمین چمن مصنوعی دیگر در شهرستان های خوسف و سربیشه به بهره برداری رسید و برای این پروژه تاکنون 300 میلیون تومان هزینه شده است.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی افزود: استخر شنا شهرستان سربیشه تا یک ماه دیگر با اعتبار 15 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
وی اظهار داشت: 2 زمین چمن مصنوعی دیگر تا پایان سال تحصیلی در دیهوک و بیرجند افتتاح خواهد شد که امیدواریم نقش موثری در سلامت و نشاط دانش آموزان داشته باشد.
گلدانی مقدم با بیان اینکه ورزش نقش انکارناپذیری در کنترل آسیب های اجتماعی دارد گفت: دانش آموزان ضمن افزایش تندرستی در محیطی سالم رشد می یابند.
زمین های چمن مصنوعی در ابعاد 44 در 24 مترمربع احداث می شود.

نظرات کاربران