23. ارديبهشت 1398 - 22:56
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی:
برنامه های سوم خرداد با محوریت جوانان برگزار شود
بیرجندرسا-معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه ها باید مشخص و با جامعه هدف جوانان و نوجوانان رقم بخورد، گفت: تقویت روحیه ایثار و مقاومت به خصوص در شرایط امروز کشور با سبقه فرهنگی خاص و با تقویت نگاه به ولایت و ارزش ها را باید لحاظ کنیم.

به گزارشخبرنگار بیرجندرسا،ناصر خوش خبر، معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی، امروز در جلسه هماهنگی برنامه های ستاد آزادسازی خرمشهر در بیرجند، اظهار داشت: آزادسازی خرمشهر نقطه امیدی را برای ملت ایران مفتوح کرد و نشاط و امید و پیروزی را به ملت هدیه داد. در این عملیات از همه اقشار و طوایف مملکت عزیز اسلامی حضور داشتند و خونشان در سرزمین خرمشهر به زمین ریخته شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی هدف از برگزاری این جلسه را بحث ولایتمداری و حفظ و نشر آثار و ارزش های دوران دفاع مقدس دانست و گفت: اولین راهبرد در این زمینه نقش و فرماندهی ولی فقیه در حیات معنوی است.

خوش خبر ادامه داد: تعیین نقش بصیرت در همگرایی طوایف جوامع از دیگر آثار این عملیات بود و نیز راهبرد دیگر در بحث عملیات بیت المقدس مقاومت مردم و خانواده هایی بود که فرزندان خود را به میدان های نبرد اعزام می کردند.

وی متذکر شد: باید در برنامه ها با نگاه به شعار «ما پیروزیم» متمرکز شویم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه برنامه ها باید مشخص و با جامعه هدف جوانان و نوجوانان رقم بخورد، عنوان کرد: تقویت روحیه ایثار و مقاومت به خصوص در شرایط امروز کشور با سبقه فرهنگی خاص و با تقویت نگاه به ولایت و ارزش ها را باید لحاظ کنیم.

خوش خبر خاطرنشان کرد: بصیرت و آگاهی و حضور ما در میدان تضمین کننده شعار «ما پیروزیم» خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه عملیات بیت المقدس نشان داد که حرف های صدام حرفی واهی بیش نیست، گفت: امیدواریم در چنین برنامه هایی قدرشناس رزمندگان باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی درخصوص فعالیت سمن ها مطرح کرد: ما نیازمند فعالیت در چنین عرصه هایی هستیم چراکه سمن ها مخاطب خاص خودشان را دارند.

خوش خبر اضافه کرد: تأثیرگذاری سمن بیش از فعالیت ما است زیرا جامعه هدف خود را خوب می شناسند و امیدواریم بتوانند برنامه هایی اجرا کنند که تأثیر آن را در نسل جوان ببینیم.

وی با تأکید بر اینکه در شهرستان برنامه ها با نگاه بومی منطقه باشد یادآور شد: صرفا نباید از یک کلیشه واحد تقلید کنیم هر شهرستان استعدادی دارد که اگر شناسایی شود می تواند اثرگذار باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی تصریح کرد: باید برنامه های سال های قبل آسیب شناسی شود و برنامه هایی که در حوزه سخت افزاری با مشکل مواجه بوده است و برنامه هایی که مشکل محتوایی داشته در کارگروهی به بحث گذاشته شود تا بهترین ها به مخاطب ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر یکی دو برنامه به صورت جمعی برگزار شود تا همه دستگاه ها حضور داشته باشند قطعا مخاطب بیشتری گرایش خواهد داشت.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران