17. ارديبهشت 1398 - 16:09
بیرجندرسا-نمایشگاه مفهومی اعتیاد با عنوان "هستی یا نیستی" با حمایت اداره کل ورزش و جوانان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و همکاری مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از ایسنا،نمایشگاه مفهومی اعتیاد با عنوان "هستی یا نیستی" با حمایت اداره کل ورزش و جوانان، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و همکاری مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) با حضور فرماندهی پادگان و مسئولین نظامی و انتظامی استان در یک سالن با هفت غرفه، که هرکدام از غرفه‌ها روایتی از اعتیاد را نشان می‌دهد، در بیرجند افتتاح شد.

سرهنگ زمانی، فرمانده مرکز آموزش ۰۴ امام رضا(ع) در خصوص کاهش آسیب ‌ های اجتماعی گفت: با توجه به اینکه ما در این مرکز شاهد حضور اجتماع عظیمی از جوانان مومن و انقلابی هستیم، باید با تمام توان زمینه تحقق فرامین مقام معظم رهبری را فراهم کنیم تا شاهد کنترل اعتیاد به عنوان اولویت اول آسیب اجتماعی در جامعه باشیم.

وی یادآور شد: این نمایشگاه با هدف آگاه سازی و اطلاع رسانی نسبت به مضرات استفاده از مواد مخدر برپا شده و تمام تلاش‌ها بر این است که از ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای مقابله با اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر به تمام اهداف دست یابیم و مشکلات و موانع پیشرو را برطرف کنیم.

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران