5. ارديبهشت 1398 - 17:18
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ از ۸ تا ۱۵ اردیبهشت ماه جاری در تمامی شهرستان های استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام «احمد رضایی» امروز (5 اردیبهشت) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم فعالیت‌های در سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با رویکرد جدید عملیات مشترک رمضان با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب و شعار سال مبنی بر رونق تولید آغاز شده است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب یک چراغ راهی برای تمدن سازی اسلامی است، افزود: خوشبختانه امروز این مهم را مقام معظم رهبری برجسته کردند که تمدن اسلامی مقدمه ای برای ظهور خواهد بود.

 

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه کارشناسان قرآنی در شهر خضری و دشت بیاض نشست‌های را برای ماه رمضان آغاز کردند، ادامه داد: در تمام شهرستان‌ها بحث طلایه‌داران تبلیغ شکل می‌گیرد که این دوره آموزشی برای هشت صنف از 8 تا 15 اردیبهشت برگزار می شود.

 

وی از برگزاری طرح هجرت برای روحانیون مستقر در سطح استان خبر داد و گفت: برای ماه رمضان برگزاری گفتمان های دینی و جلسات قرآنی در سطح استان پیش بینی شده است

نظرات کاربران