5. ارديبهشت 1398 - 16:47
بیرجندرسا-معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی پشتوانه الهی و دست غیبی است که این دست غیب را می‌توان در صحرای طبس مشاهده کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سردار ابوالفضل شکارچی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: صحرای طبس نمونه عینی امداد غیبی الهی به نفع حقانیت انقلاب اسلامی و به ضرر استکبار جهانی و شیاطین عالم است.

وی با بیان اینکه پشتوانه انقلاب اسلامی پشتوانه الهی است، بیان داشت: تا زمانی که به داشته‌های خود توجه داشته باشیم این مسیر ادامه دارد که یکی از این‌ها حفظ و ترویج این آثار به نسل‌های جدید انقلاب است.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح متذکر شد: باید صحنه‌های پیروزی انقلاب اسلامی (مانند صحرای طبس) را تبیین و این پیام را به دنیا منتقل کنیم که حادثه پنج اردیبهشت‌ماه سال 1359 در صحرای طبس هیمنه آمریکا را برای اولین با در دنیا شکست و نشان داد آمریکا یک طبل توخالی بیشتر نیست.

شکارچی با اشاره به حضور نسل‌های سوم و چهارم انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها، گفت: زمانی که چهار دهه انقلاب اسلامی را مرور می‌کنیم متوجه حضور جوانان برومند و سلحشور کشور می‌شویم جوانانی که در مقابل خط ستیز آمریکای جنایتکار و همپیمانانش ایستاده و هر روز یک پله ترقی را طی می‌کنند.

وی اعلام کرد: خوشبختانه آمریکای جنایتکار و هم‌پیمانانش به لطف و فضل الهی در تمام عرصه‌ها شکست خوردند، لذا باید نمونه عینی و شکست آشکار این جنایتکاران به مردم نه‌تنها ایران بلکه جهان منتقل شود.

معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به واقعه صحرای طبس، تبیین کرد: انقلاب اسلامی در سال 1359 مورد هجمه آمریکایی‌ها قرار گرفت که نمونه آشکار و عینی این هجمه صحرای طبس است.

شکارچی تبیین کرد: انقلاب اسلامی ایران از سال 1357 که به پیروزی رسیده همواره مورد هجوم دشمنان و مستکبران قرار گرفته بنابراین باید حقانیت این انقلاب را به عنوان یک پیام اصلی از انقلاب به نسل‌های جدید منتقل کنیم.

نظرات کاربران