29. فروردين 1398 - 15:38
بیرجندرسا-فرمانده ارشد آجا در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه شیطان بزرگ با تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهایت خباثت خود را نشان داد، گفت: سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی در کنار هم بوده و خواهند بود.

به گزارش خبرنگار بیرجندرسا، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور و ارشد نظامی آجا در استان خراسان جنوبی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در بیرجند اظهار داشت: ۲۹ فروردین یادبود روز تاریخی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسط امام خمینی ره به نام ارتش نامگذاری شد تا پاسخی به فداکاری های ارتش باشد.

وی افزود: ملت ما تاکنون فراز و فرودهای پرشماری را پشت سر گذاشته اما به خوبی ثابت کرده با پیروی از مقام معظم رهبری در همه برهه ها موفق از خطرات بیرون آمده و از این پس نیز خواهد آمد.

فرمانده ارشد آجا در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه پیام پیام جمهوری اسلامی برای کشورهای منطقه صلح است، عنوان کرد: ارتشیان همانند مشت آهنین در مقابل دشمنان هستند.

پرویز،  وجود ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح را برای کشور مایه آسایش دانست و بیان داشت: اندیشه خودکفایی در ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال 1358 با الهام از سخنان امام خمینی(ره) و با دستور مستقیم امام خامنه ای که نماینده امام بودند شکل گرفت و امروز به درختی تناور تبدیل شده است.

وی با اشاره به اینکه تنوع ساختار بومی نسلیحات در منطقه نظیر ندارد، گفت: امروز پیچیده ترین نسلیحات را در داخل کشور می سازیم.

فرمانده ارشد آجا در استان خراسان جنوبی مطرح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران به ارتشی شکست ناپذیر و قدرتمند تبدیل شده است و اجازه نخواهد داد در جنگ رسانه ای نظام سلطه، راهبرد نظام اسلامی آسیب ببیند.

پرویز با بیان اینکه مأموریت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به گذشته، مضاعف است، اظهار داشت: نامگذاری دقیق سال جاری به نام رونق تولید و تأکید رهبری بر تولید جهت خنثی کردن تمام نقشه های دشمن، هوشمندانه ترین اقدام بوده است.

وی اضافه کرد: ما نیروهای مسلح جمهوری اسلامی نیز با تولید امنیت نقش خود را در رونق تولید ادامه خواهیم داد.

فرمانده ارشد آجا در استان خراسان جنوبی درخصوص اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران متذکر شد:‌ ما نیروهای مسلح مستقر در خراسان جنوبی، تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم می کنیم و اعلام می کنیم آمریکا هیچ علطی نمی تواند بکند.

پرویز افزود: شیطان بزرگ با تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهایت خباثت خود را نشان داد.

وی با بیان اینکه دولت آمریکا صلاحیت ندارد یک نیروی برآمده از مردم را تروریست بنامد، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای پرتوان در کنار ارتش جمهوری اسلامی ایران بوده، هست و خواهد بود.

انتهای پیام/م

نظرات کاربران