28. فروردين 1398 - 15:32
بیرجندرسا-مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نجم الثاقب علوی خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی اسلامی با فروش ویژه کتب مهدوی دوم اردیبهشت ماه در محل مسجد امام حسین (ع) بیرجند برپا می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، فاطمه باقری‌نژاد  از برپایی نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی اسلامی با فروش ویژه کتب مهدوی همزمان با دوم اردیبهشت ماه در محل مسجد امام حسین (علیه السلام) خبر داد.

 

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نجم الثاقب علوی خراسان جنوبی با بیان اینکه نمایشگاه ایرانی اسلامی به مدت یک روز در مسجد امام حسین (علیه السلام) دایر است، گفت: در این نمایشگاه محصولاتی شامل لوازم التحریر و کتاب برای کودکان و بزرگسالان ارائه خواهد شد.

وی با توجه به اینکه نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی اسلامی در راستای پرداختن به حوزه مهدویت و ارائه کتب مهدوی برگزار می شود، افزود: در این نمایشگاه فضایی برای والدین در نظر گرفته ایم تا علاوه بر کودکان و نوجوانان، والدین آن ها نیز از این نمایشگاه بهره ببرند.

باقری نژاد به برگزاری جشن ستاره ها با نام منتظر کوچک در بیرجند اشاره کرد و گفت: این جشن بزرگ همزمان با برپایی نمایشگاه در مسجد امام حسین (علیه السلام) برگزار خواهد شد.
 

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نجم الثاقب علوی خراسان جنوبی در پایان با اشاره به هدف برگزاری از جشن ستاره ها اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشن آشنایی کودکان با امام زمان (عج) و مهدویت است و برای گروه سنی 5 تا 12 سال برگزار می شود.

 

نظرات کاربران