28. فروردين 1398 - 15:00
بیرجندرسا-عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح «هر مسجد یک خانه» یک خلاقیت بسیار خوب است و می‌تواند باعث آبادانی هرچه سریع‌تر مناطق سیل‌زده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس،حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی اظهار داشت: متأسفانه خسارات زیادی توسط سیل به برخی مناطق وارد شده و شدت آن به حدی است که رفع فوری مشکلات نیز از توان دولت خارج است.

وی به طرح «هر مسجد یک خانه» اشاره و تصریح کرد: این طرح یک خلاقیت بسیار خوب است و می‌تواند باعث آبادانی هرچه سریع‌تر مناطق سیل‌زده شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و در میان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه به حل مشکلات اساسی سیل‌زدگان تأکید کرد و عنوان داشت: ابتکاراتی اصولی و اینچنینی برای توجه به سیل‌زدگان، بار زیادی از مشکلات را از دوش سیل‌زدگان بر خواهد داشت.

عبادی با بیان اینکه برخی از مردم سیل‌زده تمام زندگی خود را از دست داده‌اند، گفت: بسیاری از زیرساخت‌ها آسیب‌دیده و حداقل نیازهای زندگی نیز برای عده‌ای از هموطنان در این مناطق فراهم نیست.

وی بیان کرد: اگر کسی بخواهد کار خیری انجام دهد که برای آخرتش نیز مفید باشد الان زمان آن است و باید به یاری این مردم بشتابیم.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و در میان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمک‌های هیئتی، مسجدی و محلی می‌تواند بسیار مؤثر باشد، گفت: کمک‌های مردمی مشکلات سیل‌زدگان را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

عبادی خاطرنشان کرد: هر کاری که مردم در آن ورود پیدا کنند موفق است و طرح جهاد همبستگی ملی نیز بدون شک در مرتفع شدن مشکلات سیل‌زدگان موفق خواهد بود.

نظرات کاربران