26. فروردين 1398 - 15:43
بیرجندرسا-جانشین پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: در پی بارندگی‌های ۴۸ ساعت گذشته بارندگی‌ها ۵ مسیر ارتباطی اصلی و روستایی استان همچنان مسدود است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سرهنگ محمدباقر توفیقی‌نیا با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 15 محور اصلی و فرعی استان مسدود بوده، اظهار داشت: برخی از محورهای مواصلاتی استان که روز گذشته بر اثر طغیان آب و سیلاب مسدود شده بود امروز بازگشایی شد.

وی از بازگشایی محور بشرویه به دیهوک، طبس به اصفهان، دیهوک به راور، دیهوک به پیکوه، محورهای روستایی ازمیغان و خرو و راه اختصاصی طبس به معدن پروده خبر داد.

جانشین پلیس راه خراسان‌جنوبی از بازگشایی محور بشرویه- ده‌محمد خبر داد و افزود: این محور که روزگذشته به دلیل وقوع سیلاب مسدود شده بود با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شد.

توفیقی‌نیا اعلام کرد: محورهای عشق‌آباد به ده‌محمد و بردسکن، محور روستایی فردوس به کجه، دیهوک به کرمان، محور روستایی آهنگران به همت‌آباد و محور روستایی حاجی‌آباد به آبیز و کال شور هنوز مسدود و در بقیه راه‌ها تردد انجام می‌شود.

وی از رانندگان خواست با توجه به بارش پراکنده و مقطعی باران در برخی از نقاط مواصلاتی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت و اضافه کرد: محور بیرجند به سمت سربیشه با مه شدید مواجه است که باید رانندگان با احتیاط کامل در این مسیر تردد کنند.

نظرات کاربران