25. فروردين 1398 - 15:47
بیرجندرسا-مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی گفت: گرچه ما ملبس به لباس پاسداری هستیم اما خبرنگاران نیز با قلم و اندیشه خود به نوعی پاسداری از انقلاب را انجام می‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، صبح امروز جمعی از اهالی رسانه خراسان‌جنوبی در محکومیت اقدام وقیحانه آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی با مسؤول بسیج رسانه استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی در این دیدار اظهار داشت: گرچه ما ملبس به لباس پاسداری هستیم اما خبرنگاران نیز با قلم و اندیشه خود به نوعی پاسداری از انقلاب  را انجام می‌دهند.

سجاد رضایی با بیان اینکه مجموعه فعالیت‌های خبرنگاران استان قابل تقدیر است، تصریح کرد: خبرنگاران باید بعد از 20 سال فعالیت رسانه‌ای بازنشست شوند و مورد حمایت ارگان‌های دولتی قرار گیرند و یا یک تشکل صنفی قوی آن‌ها را تقویت کند که فقدان این مسئله قابل درک است.

وی از همکاری بسیج رسانه با خانه مطبوعات در راستای حمایت از خبرنگاران در سال گذشته خبر داد و یادآور شد: در این راستا کارگروه رسانه با مدیریت مدیرکل صدا و سیمای استان برگزار شده که در ذیل آن چند کمیته تعریف شده است که از جمله آن می‌توان به کمیته‌های اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اشاره کرد.

مسؤول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی ادامه داد: رسانه‌های استان در کنگره دوهزار شهید استان که سال گذشته برگزار شد از جان و دل مایه گذاشتند.

رضایی عنوان داشت: برای ایجاد صمیمیت بین خبرنگاران و همچنین استفاده از ظرفیت آن‌ها در امور مختلف در سال جاری برنامه‌ریزی‌های خاصی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های مختلف صورت گرفته در فضای مجازی باید جامعیت پیدا کند، افزود: رسانه‌ می‌تواند موضوعات را در این زمینه بررسی کند.

نظرات کاربران