24. فروردين 1398 - 16:54
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
ایام شعبان فرصت آشنایی با فضائل اخلاقی ائمه اطهار (ع) است
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: ایام شعبانیه بهترین فرصت برای آشنایی هر چه بیشتر شیعیان با فضائل اخلاقی و جایگاه والای ائمه اطهار به ویژه امام عصر(عج) است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، حجت الاسلام احمد رضایی در جمع نمازگزاران مسجد محمد امین با اشاره به ایام شعبان و ولادت سه نور آسمان امامت و ولایت بیان کرد: ائمه اطهار (ع) الگویی برای جامعه بوده که برخی دارای ویژگی‌های برجسته‌تری هستند.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) الگوی بسیار کامل و تمام عیار برای بشریت است، افزود: باید از این امام بزرگوار در مسیر زندگی الگو برداری کنیم.

حجت الاسلام رضایی امام حسین (ع) را کشتی نجات عنوان کرد و افزود: آیه‌های زیادی در قرآن در فضل امام حسین (ع) بیان شده است.

وی با بیان اینکه باید در زمینه شناساندن هر چه بیشتر ابعاد شخصیتی و فضائل اخلاقی اهل بیت (ع) تلاش کنیم، اظهار کرد: داشتن ارادت و محبت به ائمه اطهار (ع) از الطاف الهی به ملت شیعه ایران است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: صدقه، صله رحم، خدمت به والدین و کمک به دیگران از جمله ویژگی‌های بارز بزرگان دین است که می‌طلبد در زندگی نهادینه کنیم.

وی با اشاره به سیل‌های اخیر بیان کرد: مردم برخی از شهرهای کشور طی این روزها شرایط سختی را گذران می‌کنند که نباید نسبت به کمک به آنها از تلاشی دریغ کنیم.

نظرات کاربران