22. فروردين 1398 - 14:45
بیرجندرسا-صلاحی از فعالیت ۱۱۹ حلقه صالحین در سطح دانشگاه‌های خراسان جنوبی خبر داد و گفت: گفتمان سازی بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان در دستور کار بسیج دانشجویی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری شبستان، «ابوذر صلاحی» امروز (22 فروردین) در دیدار اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: در حال حاضر 119 حلقه صالحین در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان فعالیت دارند و 45 مربی در این حلقه های صالحین کادرسازی برای تحقق جامعه اسلامی را برعهده دارند.

 

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با بیان اینکه 9 سرمربی، حلقه های سیاست گذاری و راهبردی مربیان صالحین را برعهده دارند که این مربیان نیز خود نظارت اصلی بر کار سرگروه‌ها به عنوان مسئول در صحنه عمل هستند، گفت: امیدواریم به اهداف متعالی این حرکت بسیار خوب برسیم و در حلقه های صالحین با تربیت دانشجویانی در طراز انقلاب اسلامی آنان را با فضای معرفتی و تربیتی آشنا کنیم.

 

صلاحی با اشاره به اینکه صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام معظم رهبری وظیفه ما در بسیج دانشجویی را سنگین تر کرده چرا که خطاب بیشتر این بیانیه به جوانان است، ادامه داد: تلاش می شود در این راستا گفتمان سازی در سطح دانشگاه های استان شکل بگیرد و در آغاز این حرکت این مهم برای یک هزار و 200 نفر از دانشجویان اعزامی به مناطق راهیان نور انجام شده است.

 

حجت الاسلام«اسداللهی» استادیار حلقه های صالحین بسیج دانشجویی استان نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه حلقه‌های صالحین، حلقه های پیشبرد اهداف انقلاب است، گفت: سال گذشته گفتمان‌سازی خوبی برای بیانیه گام دوم انقلاب انجام شده و امسال یکی از اهداف ما در حلقه های صالحین عملیاتی کردن گام دوم انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه از بحث فضای مجازی و مدیریت آن در بین جمعیت دانشجویی نباید غافل شود، ادامه داد: برنامه ریزی و طراحی کار تشکیلاتی منظم و منسجم جهت مدیریت بر فضای مجازی در دستور کار است تا تهدیدهای فضای مجازی را تبدیل به فرصت کنیم.

نظرات کاربران