22. فروردين 1398 - 14:19
بیرجندرسا-معاون دادستان عمومی و انقلاب بیرجند در بازدید از روزبازارهای زیرنظارت شهرداری، دستور ساماندهی وانت بارها و دستفروشان، صرفا در روزبازارها را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: معاون دادستان عمومی و انقلاب بیرجند روز گذشته به صورت سرزده از روزبازارهای شهرداری همچون بازار میدان امام، رجائی، چهارشنبه بازار جدید، روزبازار خیابان احمدی روشن، غفاری و پاسداران بازدید کرد .

خسروی با بیان اینکه در این بازدید با توجه به آماده بودن زیرساختهای روزبازارها، دستور ساماندهی وانت بارها و دستفروشان صرفا در روزبازارهای شهرداری صادر شد، افزود: بر اساس دستور معاون دادستان و همچنین برنامه های شهرداری مبنی بر ساماندهی دستفروشان، افرادی که در محدوده بازار مرکزی بیرجند قصد فعالیت دارند صرفاً باید در بازار میدان امام نبش خیابان صمدی فعالیت کنند.
وی با بیان اینکه دستفروشان و وانت بارهای فعال در محدوده جنوب شهر باید در بازار غفاری، پاسداران و چهارشنبه بازار قدیم ساماندهی شوند، گفت: همچنین افرادی که قصد فعالیت در محدوده شمال شهر را دارند می توانند در بازار رجایی 17 فعال باشند. 

خسروی با بیان اینکه بنا به دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب هرگونه فعالیتی در روزبازارها باید با هماهنگی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری صورت گیرد، افزود: این سازمان برای پذیرش تمامی مراجعه کنندگان براساس قوانین  و مقررات، آمادگی دارد و از این طرح ساماندهی وانت بارها و دستفروشان حمایت می شود .آ
وی اجرای این طرح را سبب رونق اقتصادی، گسترش گردشگری و همچنین رضایت عمومی اعلام کرد و گفت: ساماندهی وانت بارها و دستفروشان از ابتدای سال گذشته آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

نظرات کاربران