22. فروردين 1398 - 14:04
بیرجندرسا-مسؤول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی مردمی و برآمده از نظام اسلامی و انقلاب دانست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علی رضایی پیش از ظهر امروز در مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم خراسان‌جنوبی «مرتضی بصیری‌پور»، با بیان اینکه دشمن و استکبار جهانی اهل مذاکره نیست، اظهار داشت: طبق تجربه طولانی که در این سال‌ها داشته‌ایم دشمن با مکر و حیله زیر تعهد و قول‌های خود زده است.

وی با اشاره به پیروزی‌های دولت قانونی سوریه بر داعش، بیان داشت: سوریه با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی و با کمک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و فرماندهی حاج قاسم سلیمانی توانست داعش را شکست دهد.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با اعلام اینکه خدا را شاکریم که خون شهدای مدافع حرم پایمال نشد و امروز شاهد نابودی گروه‌های تکفیری و داعش در عراق و سوریه هستیم، اضافه کرد: حضورمان در سوریه به درخواست دولت قانونی این کشور بود.

رضایی حمله به سوریه و عراق را بهانه‌ای برای نابودی نظام اسلامی ایران دانست و گفت: ملت ایران با غیرت پاسداران و شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق میدان‌داری کرده و با شکست داعش و دشمنان عزت‌آفرینی کردند.

وی با اشاره به قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، بیان داشت: مردم خدمت و وفاداری سپاهیان را در صحنه‌های مختلف و دفاع از انقلاب می‌بینند لذا به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی گربه‌رقصانی آنان به جایی نخواهد رسید.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نهادی مردمی و برآمده از نظام اسلامی و انقلاب دانست و تأکید کرد: عزت جمهوری اسلامی برجام و مذاکره به دست نیامده بلکه ما عزت را از اسلام و نصرت خداوند گرفته و همچنان در این مسیر استوار می‌مانیم.

رضایی با اشاره به نقش‌آفرینی شهدا، جانبازان و ایثارگران در راه پیروزی انقلاب اسلامی، گفت:  شهدا با جانفشانی و ایثارگری رفتند تا قامت ایران اسلامی استوار و با عزت باقی بماند.

وی با اعلام اینکه بیش از 95 درصد از شهدای والامقام در وصیت‌نامه خود بر ولایت‌مداری تأکید کرده‌اند، بیان داشت: خانواده شهدا و مدافعان حرم بسیار برای ما بسیار مهم‌اند اما آیا حق این شهدا ادا می‌شود؟ آیا مسؤولان نسبت به شهدا انجام وظیفه می‌کنند؟

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه با بیان اینکه خون شهدا با ما می‌گوید این ملت ولایتمدار و جوانان غیور به تقی‌زاده‌ها اجازه نخواهند داد این مملکت را با نیرنگ به کشوری غربی تبدیل کنند، اضافه کرد: تقی‌زاده‌های عصر جدید می‌خواهند به اساس و بنیان اسلام ضربه و با آمریکا مذاکره کنند.

رضایی ادامه داد: ما بر اساس خون شهید بصیری‌پوری‌ها بر پیمان با شهدا مانده و عزتمندانه ادای وظیفه کرده و هرگز اجازه نخواهیم داد به اسلام و عزت ایران و ولایت و بزرگی سپاه و ارتش اهانت شود.

نظرات کاربران