21. فروردين 1398 - 16:58
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند خبر داد:
پرداخت ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در شهر بیرجند
بیرجندرسا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند گفت: ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی سال گذشته در بیرجند پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از مهر، سید حسن شریفی‌مقدم پیش از ظهر چهارشنبه در کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بیرجند اظهار کرد: در سال گذشته ۴۶ میلیارد تومان تسهیلات در بخش اشتغال در بیرجند پرداخت شده که از این میزان ۳۵ میلیارد تومان تسهیلات عشایری و روستایی و ۱۰ میلیارد تومان برای مشاغل خانگی بوده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند بیان کرد: در سال ۹۷ تعهد اشتغال سه هزار و ۲۴ نفر تعهد اشتغال داشته‌ایم که از این تعداد برای دو هزار و ۹۷۸ نفر اشتغال ایجاد شده است.

شریفی مقدم ادامه داد: در زمینه مشاغل خانگی نیز برای شهر بیرجند ۴۸ میلیارد تومان ابلاغ شد که از این میزان برای ۵۴۰ طرح ۴۱ میلیارد تومان پرداخت شد.

وی افزود: در زمینه اعتبارات اشتغال زایی بند ب تبصره ۱۶ نیز برای کمیته امداد ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ابلاغ شده است که از این میزان پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان پرداخت شد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیرجند گفت: به بهزیستی نیز ۱۰ میلیارد و تومان ابلاغ شده که از این میزان ۹ میلیارد تومان پرداخت شده است.

شریفی مقدم یادآور شد: در زمینه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری نیز به ۲۰۳ طرح ۳۵ میلیارد تومان پرداخت شده که برای ۸۵۲ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

نظرات کاربران